Site icon Türkiye'nin Yeni Kadın Moda Dergisi – NYXmag

adL Night Zoom x Mert Aslan “Song of the Rose” Koleksiyonu Özel Bir Defile ile Tanıtıldı

PAYLAŞ

Türkiye’nin kadın modasında öncü markası adL, yeni adL Night Zoom x Mert Aslan Sonbahar Kış 22 – 23 koleksiyonunu Çırağan Sarayı’nda özel bir defileyle tanıttı. Ünlü stil danışmanı Mert Aslan’ın hazırladığı yeni adL Night Zoom x Mert Aslan Sonbahar Kış 22 – 23 koleksiyonuSong of the Rose”un bu özel daveti Zehra Işık ve Mert Aslan ev sahipliğinde gerçekleşti. 

adL Night Zoom x Mert Aslan Sonbahar Kış 22 – 23 “Song of the Rose” koleksiyonunda, adL’nin renkli ve feminen kadını, Mert Aslan’ın zamansız şıklığıyla buluşuyor. adL Night Zoom x Mert Aslan: Song of the Rose koleksiyonu aynı ismi gibi asaletin ve güzelliğin daimî temsilcisi olan gülün romantik ve iddialı cazibesini ortaya koyuyor.

Geçmişten bu yana modanın en güzel zamanlarını günümüze taşıyan bu koleksiyon şıklığı tüm güne yayıyor. Jakar kumaşların altın yansımalarla kendini gösterdiği tasarımlar tüm asaleti ve gücüyle ilgi uyandırıyor. Trikolar, poplinler ve denimlerde aksesuar olarak kullanılan kristaller tasarımlara adeta birer mücevher etkisi veriyor. Kadife ve taftaların ihtişamları koleksiyona güç katanlar arasında yer alıyor. Siyah bukletler kadar fuşyaların ve kırmızıların da dikkat çektiği adL Night Zoom x Mert Aslan Sonbahar Kış 22 – 23 “Song of the Rose” koleksiyonunda altın rengi düğmelerin çarpıcı güzelliği hayranlık uyandırıyor. Satenle çarpıcı bir buluşma gerçekleştiren puantiyeler tüm cazibesiyle mevsimin kasvetli ruh haline meydan okuyor. Kırmızı ve fuşya tonlarıyla renklenen ve çarpıcı görünümler sergileyen koleksiyon, leopar ve kaplan desenleriyle de gövde gösterisinde bulunuyor. Beklenmedik payet dokunuşları koleksiyona yıldızların ışıltısını katıyor.

Çırağan Sarayı’nın görkemli ambiyansında gerçekleşen adL Night Zoom x Mert Aslan Sonbahar Kış 22 – 23 “Song of the Rose” defilesinde koleksiyondan 40 look sergilendi. İlk defa bu davette görücüye çıkan koleksiyonu yakından inceleyen davetliler beğendikleri parçaları satın aldılar. Gülün iddialı romantizminden esinlenen adL Night Zoom x Mert Aslan Sonbahar Kış 22 – 23 “Song of the Rose” koleksiyonu davetine Feryal Gülman, Nükhet Duru, Buket Taşdelen, Işıl Reçber, Pınar Altuğ Atacan, Edvina Sponza, Esra İnceefe, Mihre Mutlu, Arzu Kunt, Bahar Şer, Ece Vahapoğlu, Müge Tezman Sırmabıyık, Yasemin Öğün, Sibel Karakaşlı gibi isimler katıldı.

PAYLAŞ
Exit mobile version