Site icon Türkiye'nin Yeni Kadın Moda Dergisi – NYXmag

Cildinizi ve Ruhunuzu Aynı Anda Rahatlatan Evde Spa Deneyimi

PAYLAŞ

Stres sadece ruhumuzu değil bedenimizi ve cildimizi de etkiliyor. Uzmanlar birçok hastalığın temelinde stresin yattığını söylüyor. Stresle başa çıkmanın temel yolu rahatlamadan geçiyor. İsveçli güzellik teknoloji markası FOREO’nun sunduğu akıllı maske terapisi cihazı UFO ile entegre çalışan yepyeni Farm to Face koleksiyonunda yer alan Cannabis Seed Oil maske, içerdiği kenevir tohumu yağı ile size evinizin konforlu ortamında cildinizi rahatlatan benzersiz bir SPA bakımı sunuyor.

Her Yaşa Uygun Bir Egzersiz: Yoga

Hindistan’da doğan ve yaklaşık 5 bin yıllık bir geçmişe sahip olan yoga, özel fiziksel duruşlar ve nefes alma teknikleriyle bedeni ve zihni daha iyi kontrol edebilmeyi sağlıyor. Her yaştan kişilerin yapabileceği yogayı hiç denememiş olanlar için birçok yoga merkezinde online dersler veriliyor.

Kenevir Tohumu Yağı Cildi Yatıştırıp Rahatlatıyor

Bedeninizi yogayla rahatlattınız, peki ya cildinizi nasıl rahatlatacaksınız? Aslında bu sorunun da basit bir yanıtı var. FOREO UFO akıllı maske terapisi cihazı ile eşleşen yepyeni Farm to Face maske koleksiyonunda yer alan hydrocell Cannabis Seed Oil maske, kenevir tohumu yağı içeren, besleyici papatya ve güçlü magnezyumla aşılanmış formülüyle cildinizi sakinleştiriyor. 

Profesyonel Bakım Terapileri Evinizde

Termoterapi, kriyoterapi ve T-Sonic™ titreşimlerin gücünü barındıran Hiper İnfüzyon Teknolojisi’ne sahip, akıllı maske terapisi cihazı UFO, SPA kalitesinde profesyonel bir bakım terapisini evinizin konforlu ortamına taşıyor. 

Işığa duyarlı ciltler dahil tüm cilt tiplerinin güvenle kullanabileceği FOREO UFO 1.599 TL, 6’lı paketlerdeki Cannabis Seed Oil maske ise 149 TL’den satışa sunuluyor.

PAYLAŞ
Exit mobile version