Site icon Türkiye'nin Yeni Kadın Moda Dergisi – NYXmag

Dinamik ve Sade

PAYLAŞ

H&M HOME, bahar sezonunda birbirinden farklı canlı ve modern görünümleri sunuyor. Beyazlardan, yeşillere, yeşillerden ışıltılı tonlara kadar uzanan renk paletini, sade görünümlerle birleştirerek oluşturduğu yeni bahar koleskiyonu ile ilham dolu bir yolculuğa davet ediyor. Yastık kılıflarından battaniyelere, ev mobilyalarından vazolara, aksesuardan ev tekstil ve banyo ürünlerine kadar uzanan koleksiyon, güneşli ve enerjik günler için yaşam alanlarını güzelleştiriyor. 

Yeni bahar koleksiyonu seçili H&M mağazalarında ve hm.com.tr/home adresinde online olarak satışa sunuluyor.

H&M HOME, yeşil, beyaz, sarı, bej ve bejin tonlarından oluşan renk paletini, desenli görünümlerle birleştirerek canlı, seçkin ve modern bir çizgi yakalıyor. 

Yaşam alanlarına bahar tazeliği katarak, H&M HOME yeni sezonun parlak çizgisini yakalamayı sağlıyor. Yumuşak dokulu krem rengi halılar, geometrik ve çiçek desenli yastık kılıfları, yeşil ve beyaz renkler ile hazırlanmış heykelsi vazolar, özel detaylar içeren aksesuarlar ve rengarenk mumlar ile bahar havasını oturma odalarında hissedin.

H&M HOME’un ikonik safari yemek sandalyesi şık bir sofra oluşturmak için harika bir seçenek sunuyor. Renkli bir görünüm için tercih edebileceğiniz yeşil renkli masa örtüsü, eşsiz detaylı büyük tabaklar, derin kaseler, şeffaf görünüme sahip kahve tonlarındaki kadeh ve su bardakları, siyah kenarlı servis altıkları ve rengarenk, sezona uygun peçeteler ile bahar sofrası şıklığını yakalamak mümkün.

Nevresim takımları bu sezonda rengarenk bir seçki sunuyor. Pembe, beyaz ve yeşil renklerden ilham alıp; ekose ve dama desenleri ile harmanlanan takım ve fırfırlı yastık kılıfları adeta birer bahar parçası oluyor. Yeşil battaniye ve krem rengi halı ile yatak odaları için de canlılığı yakalamak çok basit hale geliyor. Benzer renk paletinden oluşmuş, kahve, mavi ve yeşilden oluşan ve çizgi detayları içeren banyo ürünleri harika stillerin bir parçası oluyor. Krem,bej ,mavi ve yeşil renk harmanından oluşan mermer topuz detaylı çamaşır sepetleri banyolar için harika görünümler sunuyor.

Anahtar Parçalar

PAYLAŞ
Exit mobile version