Site icon Türkiye'nin Yeni Kadın Moda Dergisi – NYXmag

Divarese ile Süet Şıklığı

PAYLAŞ

Divarese’nin Sonbahar / Kış ’23 koleksiyonu, sonbaharın sıcak tonlarını kombinlerinize taşıyor.  Koleksiyondaki süet tasarımların şıklığı, stil sahiplerini cezbediyor. 

Divarese süet ayakkabı modelleri, sıcaklık ve rahatlık arayanların ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlandı. Süet dokular; botlarda, ayakkabı ve çantalarda hem estetik hem de konforu bir araya getiriyor.  Tasarımlar; doğal tonları ile sonbaharda şehre dönüş stilinizi tamamlamanıza da yardımcı oluyor. 

Divarese kadın koleksiyonunda yer alan kahve tonlarındaki süet dokulu botlar, sonbahara geçiş ile soğuktan koruma sağlayarak, aynı zamanda da şıklığınızı öne çıkarıyor. İster iş yerinde ister hafta sonu olsun, püsküllü aksesuarlarla harmanlanmış süet makosenler her durumda şıklığınızı göz önüne seriyor. Birbirinden farklı süet çanta modellerinde de kullanılan püskül, stilinizin en çekici parçası olmaya aday.   

Sonbahar aylarında şıklık ve konfor arayan erkekler için tasarlanan süet ayakkabılar ve botlar da günün her saati için mükemmel bir stil tamamlayıcısı. Kahvenin farklı tonlarının kullanıldığı süet sneakerlar, şehirli erkeklerin gardıroplarında yer alan her tarza uyum sağlıyor.

Divarese, sizi sezonun en sıcak parçalarını keşfetmek için Divarese mağazalarına ve www.divarese.com.tr ye davet ediyor. 

PAYLAŞ
Exit mobile version