Site icon Türkiye'nin Yeni Kadın Moda Dergisi – NYXmag

Gonca Vuslateri ve Gülben Ergen’den Harika Bir Sahiplenme Dayanışması

PAYLAŞ

Hepimizin bildiği gibi Gonca Vuslateri başarılı ve ünlü bir oyuncu. Aynı zamanda onu hayvansever, aktivist olarak da tanıyoruz. Çok fazla sayıda hayvanın hayatına dokundu şimdiye kadar.

Edirne’de bir barınakta tutulan Paspas, Terrier cinsi minicik bir can. Barınak koşullarında kendinden büyük köpeklerin arasında zorlanıyordu.

Bir El Bin Nefes Derneği, Edirne Belediyesi Sokak Hayvanları Barınağında yaşayan hayvanların sahiplendirilmesi için sosyal medya üzerinden paylaşımlar yaptığında Gonca Vuslateri’nin dikkatini çekiyor Paspas. @kiminpatisibuuuu oluşumunun sağlık kontollerini ve bakımlarını yaptırdığı Paspas’ı geçici olarak sahipleniyor ve İstanbul’a getiriyor. Veteriner kliniğinde sağlık kontrolleri ve bakımı yapılan minik canın değişimi inanılmaz.

Vuslateri’nin yaptığı paylaşımlar ünlü sanatçı Gülben Ergen’in dikkatini çekince Paspas yeni yuvasına, Gülben Ergen de bir süredir sahiplenmek istediği bir cana kavuşmuş oldu.

Gülben Ergen ise, daha sonra yaptığı Instagram paylaşımında “Satılmak üzere değil sevilmek üzere. Uzun zamandır üşümüş, biraz da yaralı ve hasarlı bir yürek geldi yuvamıza bugün. Bize dahil oldu ve beş kişilik olduk.” yazdı.

Gülben Ergen ve ailesi minik köpeğin adını Gonca olarak değiştirdi, umarız Gonca bundan önce yaşadığı tüm olumsuzlukları unutur ve hakettiği sevgiye sahip olur.

PAYLAŞ
Exit mobile version