Site icon Türkiye'nin Yeni Kadın Moda Dergisi – NYXmag

Işıldayan Geceler

PAYLAŞ

Her sezon hayata geçirdiği tasarımcı ve özel marka iş birliklerine bir yenisini ekleyen Boyner, son olarak Sagaza ile modanın ritmini tutmaya devam ediyor. Bu özel iş birliği ile “couture” işçiliğin izlerini taşıyan bir koleksiyona imza atan Sagaza’nın sadece Boyner’e özel tasarladığı koleksiyonda cesur formlar öne çıkıyor. Genç ve dinamik bir tasarım anlayışıyla hazırlanan “Sagaza for Boyner” koleksiyonunda yer alan şık gece elbiseleri özel gecelerde ve mezuniyetlerde  en iddialı görünümleri sunmaya aday. 

Moda dünyasındaki iş birlikleri ile sıra dışı koleksiyonlar sunan Boyner, bu defa Sagaza ile bir araya geldi. Haute couture işçiliğin zarafetini modanın modern çizgileri ile buluşturan Sagaza’nın Boyner’e özel tasarladığı “Sagaza for Boyner” kapsül koleksiyonunda 33 şık gece elbisesi yerini alıyor. Ustalık gerektiren tasarım detaylarının ve ışıltıların öne çıktığı koleksiyonun renk paletinde ise siyah, kırmızı, bordo, somon ve gri başrolü kapıyor.

Düğün, mezuniyet ve yaz davetlerinin kendini göstermeye başladığı bu dönemde şık ve farklı gece elbiseleri herkesin radarında olmaya başladı. Rengi, modeli veya kesimiyle özgün ve yaratıcı bir stil arayanların seveceği Sagaza’nın Boyner için tasarladığı bu özel koleksiyonda ise göz alıcı silüetler dikkat çekiyor. Cesur bir duruşun yansıması olan koleksiyonda pencere detayları ve asimetrik kesimler, drapelerle birleştirilerek hareketli bir tarz sunuyor. Elbiselerin yanı sıra rahatlıkla şıklığı birleştiren maskülen takımlar da şık davetlerin kodlarını yeniden tanımlayarak koleksiyonun kilit parçalarının başında geliyor. 

“Bu değerli iş birliği, moda sahnesinde farklı markaların bir araya gelerek ne kadar güçlü ve yaratıcı bir potansiyel ortaya çıkarabileceğini gösteriyor

Boyner Büyük Mağazacılık Kadın, Erkek, Çocuk Giyim Kategorileri Genel Müdür Yardımcısı Tuğba Güler Barlık Sagaza ile olan iş birliğine değinerek: Bizi biz yapan yenilikleri deneme cesaretimiz. Marka yelpazemizi her geçen yıl büyütürken özel koleksiyonlara yine özel markalarla imza atmayı seviyoruz. İçimizdeki bu heyecan, deneyim ve yenilik tutkusu bizi bambaşka proje ve iş birliklerine doğru sonsuz bir yola davet ediyor. Bu yolda ne sanslıyız ki çok değerli marka ve tasarımcılarla beraber yürüyoruz. Sagaza ile gerçekleştirdiğimiz bu iş birliği bizler için heyecan verici bir başlangıç oldu. Sadece Boyner’e özel tasarlanan Sagaza for Boyner, yaz partileri yaklaşırken, şık davetlerde, mezuniyetlerde veya özel kutlamalarda çarpıcı silüetler elde etmek isteyenlerin severek ve mutlu olarak üzerinde taşıyabileceği bir koleksiyon oldu. Bu değerli iş birliği, moda sahnesinde farklı markaların bir araya gelerek ne kadar güçlü ve yaratıcı bir potansiyel ortaya çıkarabileceğini gösteriyor. Boyner ve Sagaza’nın “Sagaza for Boyner” koleksiyonu ile ortaya koyduğu bu enerjinin büyüyerek devam edeceğine inanıyoruz” dedi. 

 “Yüksek el işçiliğinin yansımalarıyla zenginleşen bir koleksiyon yarattık”

Sagaza Kreatif Direktörü ve Moda Tasarımcısı Zelia Kaçar: “Boyner’in moda dünyasındaki çok yönlü ve cesur adımları ile Sagaza’nın ‘couture’ moda tasarımcılığına olan tutkusu iki markayı bir araya getirdi. İlhamını kadınların güçlü enerjisinden alan bir marka olarak Boyner için tasarladığımız bu şık gece kıyafeti koleksiyonu, zarafeti ve modernliği bir araya sunuyor. Sagaza’nın dinamik tasarım anlayışı ile yarattığımız koleksiyondaki her bir parça, titizlikle seçilen kumaşların üzerine özenli dokunuşlar katarak ortaya çıktı. Yüksek el işçiliğinin yansımalarını gördüğümüz Sagaza for Boyner, gece davetlerinden düğün ve mezuniyetlere kadar her türlü özel etkinlik için rafine bir seçkiyi bir araya getiriyor. Hacimli ve gösterişli formlar, özel tasarlanmış aksesuarlar ve ten rengine uyum sağlayan tonlar koleksiyonu en özel kılan özelliklerin başında geliyor” dedi. 

Boyner, ‘Sagaza for Boyner’ koleksiyonu ile davetlerde, zarif ve şık görünüme sahip olmak isteyenleri Boyner mağazalarına, boyner.com.tr ve Boyner uygulamasına bekliyor.

PAYLAŞ
Exit mobile version