Site icon Türkiye'nin Yeni Kadın Moda Dergisi – NYXmag

Kasım’da aşk başkadır…

Kasım'da aşk başkadır
PAYLAŞ

Aşk Dolu Bakışlar

Filmlere konu olan kasım ayı, aşk ve romantizmin ayı olarak da kendi ikonik modasını gözler önüne sermeye devam ediyor. Kasım ayının aşk dolu havası, kozmetik dünyasına da ilham verdi. Giz Kozmetik Make-Up Artistleri, bu özel ayın havasını gözlerimize yansıtan makyajlara odaklanarak; belirgin kirpikler, buğulu toprak tonlarında farlara ve trende uygun kalın kaşlara dikkat çekiyor.

Çekici Ve Güzel Bir Makyaj İçin Önce Sağlıklı Bir Ten

Giz Kozmetik Make-up Artistleri sağlıklı bir cildin makyajdan önce geldiğini belirtiyor ve şu tüyoları paylaşıyor: “Mevsim değişikliği sebebiyle ciltte artan hassasiyet sonucu oluşan döküntüler, pullanmalar makyaj altında pütürlü bir görüntüye sebebiyet verir. Mat bitişli fondöten önerdiklerini ekleyen make-up artistleri, highlighter kullanarak bölgesel aydınlığın sağlanabileceğinin altını çiziyor.

İllüzyon Bakışlar

Çekici ve buğulu bakışlar için Giz Kozmetik Make-up Artistleri’nden kasım ayına özel göz makyajı tavsiyeleri: “Göz makyajına başlamadan önce Isabelle Dupont Primen Hold Eyeshadow Base’in göz kapaklarına uygulanması, far için mükemmel bir zemin oluşturarak renklerin dağılmasını engeller ve farın dayanıklılığını arttırır. Ton sür ton akımının tekrar revaçta olacağına dikkat çeken Giz Kozmetik Make-up Artistleri; “Isabelle Dupont Pure Color Eyeshadow Palette 003 paletinde bulunan ışıltılı toprak renginin üstüne uygulayacağınız hafif geçişli siyah far, göz renginizin belirgin şekilde ön plana çıkmasını sağlar ve bakışlarınız daha çekici bir ifadeye bürünür”. Tavsiyelerine devam eden Make-up Artistleri; “Keskin ve kusursuz bir eyeliner çekmekte zorlananlar için ise İsabelle Dupont Blackest Black Eyeliner’ın kolay kullanımını mutlaka deneyimlemeliler” açıklamasında bulundu. Maskara konusunu da değinen Make-up artistleri, “İsabelle Dupont Reformist Mascara 1 Direct +5 Perfect’in kullanımıyla daha hacimli kirpiklere sahip olmak göz makyajınızı bambaşka bir boyuta taşırken, simsiyah bir eyeliner ise makyajınızı kusursuz olarak tamamlar’ dedi.

Davetkâr Dudaklar İçin…

Yoğun yapılmış göz makyajlarında iddialı rujların kullanılmasını önermeyen Giz Kozmetik Make-up Artistleri, bu tür makyajlarda romantik hafif pembelerin ve nude tonlarının aşkın ayı kasıma daha uygun olduğunu belirterek İsabelle Dupont Matte Crayon ile makyajın kusursuz tamamlanacağını ifade ettiler.

PAYLAŞ
Exit mobile version