Site icon Türkiye'nin Yeni Kadın Moda Dergisi – NYXmag

Kış Kahvelerinin Zamanı Geldi

PAYLAŞ

Birbirinden leziz tatlarla bütünleşen aromalı kahveler kış mevsiminde içinizi ısıtıyor.

Kış mevsiminin olmaza olmazları arasında mis gibi sıcak kahveler yer alıyor. Çalışırken, kitap okurken, dinlenirken, yürürken kısacası her an lezzetli bir kahve keyifli anlara eşlik ediyor. Aromalı kahve sevenler için kahveye uyum sağlayacak farklı tatlarla alternatif lezzetler elde ediliyor. Özellikle yeni nesil kahveciler, kahve gurmeleri için birçok seçeneği menüsünde barındırıyor.

Kaliteli kahve çekirdeklerini 5. nesil kahveciliğin inovatif teknolojileriyle misafirlerine sunan Kaave Roastery, kışa özel lezzeti Honey Cinnamon Latte’de klasikleşmiş tatları nitelikli kahve ile buluşturuyor.

Bir Kış Klasiği

Latte kahvenin içerisine kışın klasik lezzetleri bal ve tarçın koyularak yapılan Honey Cinnamon Latte, tadıyla olduğu kadar sağlıklı olmasıyla da öne çıkıyor. Soğuk kış günlerinde içinizi ısıtacak bu lezzet, kalori hesabına dikkat edenler için de uygun. Kaave Roastery menüsünde yer alan gronala fit browni, çıtır kruvasan ve enfes portalata Honey Cinnamon Latte yanında şefin önerileri.

Kaave Roastery mağazaları, pandemi sebebiyle uygulanan kısıtlamalardan ötürü şu anda sadece al-götür servis hizmeti veriyor. Kahve tutkunları mağazaya gelip sosyal mesafe kuralları çerçevesinde dilediği kahveyi ve atıştırmalığı paket olarak alabiliyor. Ayrıca öğütülmüş ve çekirdek paket kahveler online olarak sipariş verilebiliyor.

PAYLAŞ
Exit mobile version