Site icon Türkiye'nin Yeni Kadın Moda Dergisi – NYXmag

Lacoste X Polaroid İş Birliği İle İlkbahar 2021 Sezonuna Rengârenk Bir Giriş

PAYLAŞ

Crocodile, gökkuşağından ilham alınan renklerle gün yüzüne çıkıyor.

Lacoste X Polaroid iş birliği İlkbahar 2021 sezonuna rengârenk bir giriş yapıyor. 17 Mart’ta piyasaya sürülecek Lacoste X Polaroid ile hayatınızı renklendirmeye hazır olun.

2021 yılında hayata kırmızı, yeşil ve sarı renkler ile bakan Lacoste, Polaroid koleksiyonuyla birlikte bakış açısını filtresiz, yakın plan ve geniş açılı olarak değiştiriyor. Lacoste X Polaroid koleksiyonu iyi hislere ulaşmak için cesur, renkli ve eğlenceli olmanın en iyi yolu.

Sadece İyi Hisler

Polaroid, 80 yılı aşkın süredir canlı renkler ve sıcak tonlarda parlak şipşak filmler kaydediyor. Lacoste, 2021 İlkbaharında bu efsanevi, renkli ve kültürel mirasın derinliklerine indi. Polaroid’ in 1963 yılında gerçekleştirilen ilk anlık filmindeki ünlü gökkuşağı logosundan esinlenen Lacoste X Polaroid koleksiyonu, yaratıcı markanın kendine özgü mavi, yeşil, sarı, turuncu ve kırmızı renkleri gökkuşağının etrafında toplanıyor.

Lacoste timsahı, klasik pololar ve kapüşonlular üzerinde, blok renkli arka planlar arasında konumlanırken, büyük şeritli polo elbiseler ve gömlekler, öne çıkan süper güçlü bir siluet oluşturuyor. Klasik tenis ayakkabılarındaki gökkuşağı çizgileri, şapkalar, saatler ve sırt çantaları hepsi bir bütün olarak Lacoste X Polaroid’ in yüksek enerjili sportif stilini yansıtıyorlar. Dikkatlice bakın ve timsahın sınırlı sayıda üretilen Polaroid 600 kamerası ile merkez sahneye çıktığını görün.

Burada ve Şimdi Yaşamak

2021 senesi yeni şeyler deneyimlemek için doğru zaman olduğuna inan Lacoste yalnızca Polaroid fotoğraflarının birleşmesiyle oluşan ilk reklam filmini çekti. Marsilya’da Iconoclast tarafından hem doğal hem de flaşlı ışıklandırmada dansçıların ve patencilerin hareketli anları ölümsüzleştirildi. Her hareketleri tek tek karelenip yapboz gibi bütün bir görüntü haline getirildi. Koleksiyondaki karakteristik Polaroid gökkuşağı spektrum ve Lacoste parçalarıyla birleşen her kare, neşe, cesaret ve özgürlüğe bir övgü niteliğindedir.

Lacoste X Polaroid koleksiyonu lacoste.com.tr ve Lacoste mağazalarında satışa sunuluyor.

PAYLAŞ
Exit mobile version