Site icon Türkiye'nin Yeni Kadın Moda Dergisi – NYXmag

Levi’s ve Disney Zengin Geçmişleriyle Bağlanıyor

Zengin geçmişleriyle birbirine bağlanan iki marka Levi's® ve Disney, Mickey Mouse, Minnie Mouse ve Goofy’nin modern Levi’s® silüetleri üzerinde etkileşime geçtiği canlı ve renkli bir koleksiyon için efsanevi ikonografilerinden faydalanıyor.

PAYLAŞ

Zengin geçmişleriyle birbirine bağlanan iki marka Levi’s® ve Disney, Mickey Mouse, Minnie Mouse ve Goofy’nin modern Levi’s® silüetleri üzerinde etkileşime geçtiği canlı ve renkli bir koleksiyon için efsanevi ikonografilerinden faydalanıyor. Grafik ve işlemeli görseller ile kapitone detayların harmanlandığı Levi’s® x Disney Mickey & Friends iş birliği, Mickey Mouse, Minnie, Mouse ve Goofy’nin birbirlerine her zaman bağlı ve sadık kalışının hikayesini eğlenceli görsellerle anlatıyor ve araya mesafeler girse bile kalpler bir olduğu sürece hayattan çokça keyif alınabilmesini kutluyor.

Koleksiyon; Mickey Mouse, Minnie Mouse ve Goofy’nin canlı renklerini ve retro grafiklerini yansıtan jean, tişört, hoodie, polar, ceket ve aksesuarlardan oluşuyor. Hem erkekler hem de kadınlar için tasarlanmış beyaz grafik tişörtler ve erkeklere özel Padded Reversible Trucker ceketin üzerinde, Mickey Mouse ve Minnie Mouse’un eski tip çevirmeli telefonda konuştukları nostaljik görseli (her iletişimin yeni teknolojiyle kurulması gerekmez) bulunuyor. Ayrıca Disney hayranları, Mickey Mouse ve Minnie Mouse grafiklerinin, karakterlerin yıllar içindeki evrimi ve ikonik tarzlarına selam gönderen birden fazla sanat stilini öne çıkardığını da görecekler!

PAYLAŞ
Exit mobile version