Site icon Türkiye'nin Yeni Kadın Moda Dergisi – NYXmag

Balım Pastayla İki Kişilik Mutluluk!

Özsüt lezzetleriyle Sevgililer Günü heyecanını paylaş!
PAYLAŞ

14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel olarak mutluluk tadında lezzetler hazırlayan Özsüt, bu anlamlı günde sevenlerin heyecanını paylaşıyor. İki kişilik sunumla hazırladığı enfes Balım pastası, kalp formunda hazırlanan Sevgililer Günü çikolataları ve kurabiyeleriyle Özsüt, kalpleri ısıtan lezzetleriyle birbirini sevenlerin en özel anlarına eşlik ediyor.

Sevdiğine aşkını anlatmanın en tatlı yolunu arayan çiftler 14 Şubat Sevgililer Günü’nü Özsüt lezzetleriyle taçlandıracak! Birlikteliklerini kutlamak isteyen sevgilileri tatlı sürprizlerle sevindiren Özsüt, bu anlamlı güne özel olarak hazırladığı üç farklı lezzetle onların en keyifli anlarına eşlik ediyor. 

Balım pastayla iki kişilik mutluluk!

Sürpriz tatlarla her mevsimde fark yaratan Özsüt, iki kişilik şık sunumlarıyla adeta aşkı yeniden tanımlıyor. Sade kek katları arasına yayılan enfes karamel sos, karamel çikolatalı mus, bal ile karamelize edilmiş badem ve özel parfeyle damakları şenlendiren Balım Pasta, Sevgililer Günü’ne özel iki kişilik sunumuyla tatlı yiyip tatlı konuşmak isteyen sevgililerin heyecanına ortak oluyor.  

Seven kalplerin mutluluğu çikolata ve kurabiyelerde…

Çiftlerin bu en özel gününe benzersiz tatlarla renk katan Özsüt, dünyaca ünlü Valrhona çikolatası kullanarak hazırladığı kalp şeklindeki çikolatalarıyla da sevgililerin gönlünü kazanıyor. Özsüt ustalarının maharetli ellerinde özenle hazırlanan Sevgililer Günü kurabiyeleri ise, seven yürekleri sembolize eden kalp şeklindeki formlarıyla sevgiyi anlatmanın en tatlı yollarından birini sunuyor. Özsüt’ün kalp formlu kurabiyeleri eşsiz lezzetiyle sevgililere mutluluk dolu bir gün yaşatıyor. 

Aşkını dilediğin yerde paylaş!

Özsüt’ün günlük çiftlik sütü, taptaze meyveler ve dünyaca ünlü gurmelerin vazgeçilmezi Valrhona çikolatasıyla hazırladığı birbirinden leziz Sevgililer Günü lezzetleri, damaklardan yayılarak kalpleri ısıtan tatlarıyla birbirini sevenlerin en özel anlarına eşlik ediyor. 

Enfes Özsüt lezzetleriyle aşklarını paylaşmak isteyen çiftler, al-götür ve paket servis seçeneklerinden faydalanarak, Sevgililer Günü’nü ister evlerinde, ister doğada doyasıya kutlayabiliyor!  

PAYLAŞ
Exit mobile version