Site icon Türkiye'nin Yeni Kadın Moda Dergisi – NYXmag

Reebok ve PLEASURES’dan California Çölü’nden ilham alan ‘Classic Leather Legacy’

PAYLAŞ

Reebok, PLEASURES ile iş birliğinin son ürünü olan Reebok x PLEASURES Classic Leather Legacy’yi duyurdu. Yeniden tasarlanan Classic Leather Legacy modelinin ardından pazara sunulan Reebok x PLEASURES modeli de PLEASURES’ın California geçmişine gönderme niteliği taşıyor.

Classic Leather modelinin baştan sona yeniden tasarlanmasının bir sanat olduğunu söyleyen PLEASURES Kurucu Ortağı Alex James, şunları söyledi: “Çocukluğumda, Classic Leather’ı çok sayıda insanın severek giydiğini hatırlıyorum. Bizim getirdiğimiz yorumda,bu beğenilen ayakkabıyaCalifornia, California Çölü’ne ve Joshua Tree Milli Parkı’na olan sevgimizi ekledik. Bu gerçek dışı manzaradan yola çıkarak, gri, bej ve su mermeri tonları içeren renk paletiyle mükemmel bir uyum yakaladık.”

Classic Leather Legacy, nostaljik koşu modellerinin çizgilerini taşıyan ve Reebok’ın geçmiş koşu ayakkabılarını temel alarak ikonik Classic Leather ile birleştiren günlük bir ürün olarak öne çıkıyor. Bu ayakkabı hakkında daha fazla bilgi için reebok.com/legacy adresini ziyaret edebilirsiniz.

PAYLAŞ
Exit mobile version