Site icon Türkiye'nin Yeni Kadın Moda Dergisi – NYXmag

Rihanna, Fenty Skin ile Kendi Cilt Bakım Rutinini Sevenleriyle Paylaşıyor

rihanna'nın cilt bakımmarkası

PAYLAŞ

Tüm cilt tonları ve tipleri için alternatif çözümler sunan Fenty Skin, cilt bakımında yeni ve kapsayıcı bir güzelliği temsil ediyor. Rihanna, yeni serisi ile hem gündüz hem de gece daha canlı ve sağlıklı bir cilt için kendi bakımı rutinini sevenleriyle paylaşıyor.

Kolay ve etkili bir cilt bakımını güzellik tutkunlarıyla buluşturan marka, yalın ve temiz formül felsefesininde altını çiziyor. Yeni seriye ait her bir ürün, Fenty Beauty makyaj malzemelerini tamamlayacak şekilde tasarlanmış olup, kusursuz bir birliktelik oluşturabilmeleri için tüm cilt tipi ve tonlarında da test edilmesiyle de öne çıkıyor.  

Rihanna, “Fenty Skin’in uygulaması basit, ulaşılabilir ve cilt bakım rutinini seçerken, cilt bakımı seçiminde yaşanan kararsızlığı ortadan kaldırmasını istedim. Bu sebeple evrensel bir bakım rutini oluşturdum.” Diyerek hem her ihtiyacı karşılayan ikonik cilt bakım setini tanıtıyor hem de geri dönüştürülebilir ve yeniden doldurabilir ambalajlarıyla sürdürülebilir doğanın yanında olduğunu gösteriyor. 

Rihanna, ürün bileşenlerinden esinlendiği tüm bu deneyimi; yumuşak, eşsiz dokular ve sıcak, karşı konulamaz saf kokularla zenginleştiriyor.  

TOTAL CLEANS’R YÜZ TEMİZLEME JELİ
 
Fenty Skin serisinin yüz temizleyicisi olan ürün, ölü cilt hücrelerini, yağı ve kalıcı makyajı teninizi kurutmadan temizlemeyi sağlıyor.
Kremsi köpük yapısı sayesinde hem makyaj çıkarıcı hem de cilt temizleyicisi olarak ön plana çıkıyor.  
Fiyat: 449 TL
FAT WATER TONİK SERUM     
 
Yenilikçi tonik serum karışımı, cildi soymadan gözenekleri hedefler, koyu lekelerin görünümü iyileştirmeye yardıcı oluyor.
 Cildi canlandırıp, yumuşatır ve parlamayı önlemek için ise birebir 
Fiyat: 469 TL
INSTANT RESET OVERNIGHT RECOVERY JEL-KREM
 
Sabahları daha canlı ve parlak bir cilt ile uyanmak için ince çizgileri ve kırışıklıkları azaltmaya yardımcı, yüzü anında nemlendiren zengin jel-krem yapılı nemlendirici krem dikkat çekiyor. Bir hafta içerisinde gözeneklerin yanı sıra koyu lekelerde gözle görülür bir iyileşmeyi destekleyen ürün, ayrıca tekrar doldurulabiliyor.
Fiyat: 639 TL
FENTY SKIN START’R SET  
 
Fent Skin serisinin vazgeçilmez ürünlerinin bir arada bulunduğu seyahat boyu set, cilt bakımı ritüelinin en özel destekçileri arasında yerini alıyor. Total Cleans’r, Fat Water ve Hydra Vizor’dan oluşan 3’lü set, fonksiyonelliğiyle dikkat çekiyor. 
 
Total Cleans’r – 45ml
Fat Water – 50ml
Hydra Vizor – 30ml
Fiyat: 659 TL

Fenty Skin’e ait tüm ürünler, Sephora mağazaları ve http://sephora.com.tr ve Sephora mobil uygulamasında sevenlerinin beğenisine sunuluyor.

PAYLAŞ
Exit mobile version