Site icon Türkiye'nin Yeni Kadın Moda Dergisi – NYXmag

SEPHORA COLLECTION İle Güzellik Hikayenizde Yeni Bir Yolculuk

SEPHORA COLLECTION İLE GÜZELLİK HİKAYENİZİNDE YENİ BİR YOLCULUK
PAYLAŞ

Güzellik trendlerine yön veren Sephora Collection, We Care For Good yolculuğuyla beraber Sephora kalitesini ve ulaşılabilir fiyat skalasını odağına alarak güzellik tutkunlarının dikkatini çekiyor. ’We Care For Good’’ ilkesiyle üç farklı değere ışık tutan Sephora Collection, farklılığını ortaya koyuyor.

Daha etkili, doğal, vegan formüllerini ‘’ We care for Good Formulas’’ta; çevre dostu geri dönüştürülebilir ambalajlı ürünlerini ‘’We care for Good Packaging’’te; kalite, güven, sosyal ve çevresel standartlar uyum ve şeffaflık ilkelerini ise ‘’We care for Good Ways of Doing’’ değerleriyle sahipleniyor. 

Bu felsefeyle marka, en sevilen dört ürün ailesini, Sephora kalitesi, şeffaflık ve ulaşılabilir fiyatları ile tutkunlarını buluşturuyor. 

Sephora Collection, ikonik parçalarından lip satin rujlar, gün boyu kusursuz bir cilde sahip olmayı sağlayan fondötenler, anında hacim veren vegan Size-up maskara ve vitamin kaynağı Ultra Glow Serum ile güzellik hikayenize enerji katıyor.

Güzelliği doğallık, sürdürebilirlik ve şeffaflıkla iyiliğe dönüştüren Sephora Collection’ın yeni yolculuğu, ulaşılabilir fiyatlar sunarken, Sephora kalitesinden ödün vermiyor. 

SEPHORA COLLECTION SIZE UP MASKARA 

Kirpikleri maksimumda büyütmek için yüzde 180* hacim veren bu vegan maskara ile, kirpiklerinizdeki yoğunluk hiç olmadığı kadar öne çıkıyor.

Süper boyut etkili mikro boncukları sayesinde; kıvrılmış, uzamış ve mükemmel bir hacim kazanmış kirpiklere sahip olmanızı sağlıyor. 

Kremsi bir dokuya sahip olan Size Up Maskara; ekstra yoğun siyah kirpikler, uzun süre kalıcılık ve dayanıklılık sağlıyor. 

* 20 fırça darbesinden sonra elde edilen ortalama sonuçtur. Test, 24 adet takma kirpik üzerinde gerçekleştirilmiştir.

Fiyat: 79,90 TL

LIPSTAIN

Sephora Collection’ın ikonik imzası lipstain rujlar kampanyanın en renkli üyesi olarak adından söz ettiriyor. 

Avokado yağı ile zenginleştirilmiş formülü ile mat, iz bırakmayan ve uzun süre kalıcı bir etki sunuyor.

Fiyat: 74,90 TL

ULTRA GLOW SERUM 

Sephora Collection Ultra Glow Serum, cilt aydınlığını arttırmaya, cilt tonunu geliştirmeye ve eşitlemeye yardımcı oluyor. Tüm cilt tipleri için uygun olan serum ayrıca koyu lekeler, kuruluk, ince ve derin çizgiler gibi cilt endişelerini geride bırakmanıza destek oluyor. İçindeki doğal C ve E Vitamini, cilde parlaklık sağlarken çevresel faktörlere karşı korumaya da yardımcı… 

Deniz yosunundan elde edilen Doğal Peptidler sıkılaştırıcı etkileri ile formülüze edilen serumda mineral yağ bulunmuyor. Geri dönüşümlü ambalaja sahip olan Ultra Glow Serum, yüzde 97’si doğal içeriğe sahip… Ciltte hızla emilen serum, cildi nemlendirip, parlaklığını arttırırken, aynı zamanda cildi sıkılaştırmak için de yardımcı oluyor. 

Fiyat: 119

10HR PERFECT FONDÖTEN

Kusursuz ve gözle görülür şekilde doğal bir cilt için SEPHORA COLLECTION fondöten, cildin doğal tonuna mükemmel bir şekilde uyum sağlıyor. Geniş bir ton yelpazesine sahip olan bu koleksiyon, cilt kusurlarını (lekeler, izler, sivilceler) kapatarak adeta ikinci bir cilt hissi veririyor. 

Cilde kolaylıkla uyum sağlıyor ve cildin nefes almasına izin vererek, doğal ve görünmez bir makyaj etkisi yaratıyor. Selülozla zenginleştirilmiş ürün dokusu, formülündeki Hiyalüronik asit ve E vitamini sayesinde, cildi nemlendirip dış etkenlere karşı korumayı da sağlıyor. 

Fiyat: 119

Sephora Collection’ın rengarenk dünyasına ait ürünler, Sephora mağazaları ve sephora.com.tr’de tutkunlarının beğenisine sunuluyor.

PAYLAŞ
Exit mobile version