Site icon Türkiye'nin Yeni Kadın Moda Dergisi – NYXmag

Sevgiyi Göstermenin Şık Yolu, GIZIA GATE

Gizia Gate Sevgililer Günü
PAYLAŞ

Türkiye’nin önde gelen tasarım markalarını aynı çatı altında buluşturan Gizia Gate, aşkın vazgeçilmez rengi kırmızıdan, parlak detaylara, feminen ve romantik özel koleksiyon parçaları ile Sevgililer Günü stili için öneriler sunuyor. 

Dice Kayek, Nisse, Seçil Akkaya ve Raisa&Vanessa gibi Türk moda tasarımcılarının özel koleksiyonları Gizia Gate’de Sevgililer Günü için moda severleri bekliyor. Cesur ve özgüvenli aynı zamanda moda trendlerini belirleyen tasarımlarla bu Sevgililer Günü’nde de içinizdeki ışıltıyı ortaya çıkarıyor.

Asimetrik kesimler, iddialı kırmızılar, deri ve satenler dikkat çeken parçalar arasında. Deriden vazgeçemeyenler için elbiseler kırmızı ve asimetrik formlarla karşımıza çıkıyor. Mini elbiseler kendinden ışıltılı kumaş ve farklı tarzda kesimlerle bir araya gelerek romantik bir görünüm kazanıyor. Kırmızının iddiasını taşıyan İspanyol paça pantolonlar ise etkileyici kombinlere ilham oluyor.

Sezonun en gözde tasarım parçalarını bir arada görebileceğiniz Gizia Gate’te hem sevdiklerinize hem kendinize birbirinden özel hediye seçeneklerini, uluslararası mağazacılık standartlarında VIP bir servis hizmetiyle bulabilirsiniz.

Türkiye’nin en beğenilen tasarımcılarının koleksiyonları ile Gizia Gate, bu Sevgililer Günü’nde de şıklığınızı tamamlamak için sizleri bekliyor.

PAYLAŞ
Exit mobile version