Site icon Türkiye'nin Yeni Kadın Moda Dergisi – NYXmag

SOSYALBEN STORE – FALADDİN İşbirliği ile “Her Fincanla Bir Çocuğa Umut Ol”

PAYLAŞ

SosyalBen Store ve Faladdin işbirliğiyle hayata geçirilen Dünya Kadınlar Günü Paketi SosyalBen Store’da satışa çıkıyor

Türkiye’nin ve dünyanın birçok bölgesinde gerçekleştirdiği saha çalışmalarıyla bugüne kadar dezavantajlı bölgelerde yaşamını sürdüren 45.000’i aşkın çocuğun hayatına dokunan SosyalBen Vakfı’nın iktisadi işletmelerinden biri olan SosyalBen Store, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel olarak Faladdin ile birlikte hazırladığı özel kahve paketi ile daha fazla fayda yaratmayı hedefliyor. 

Sosyal bir girişim olan SosyalBen Store; 2010 yılında kurulan ve Türkiye’nin en popüler kahve falı uygulaması olan Faladdin ile güçlerini birleştirerek daha fazla çocuğun yüzünü güldürmek için kollarını sıvadı. 

 “Her Fincanla Bir Çocuğa Umut Ol!” sloganı ile www.sosyalbenstore.com da satışa çıkan Kadınlar Günü Paketi, 2’li Faladdin kahve fincanı, Faladdin Türk Kahvesi, telli defter ve tohumlu kurşun kalemden oluşuyor. Çocukların yeteneklerini keşfederek gelecekte ressam, bilim insanı, sporcu ve yazar olmalarına destek olmak isteyenler Dünya Kadınlar Günü Paketi’ni alarak SosyalBen Vakfı’nın çalışmalarına destek olabilirler. 

Dünya Kadınlar Günü Paketi’nden elde edilen gelir dezavantajlı bölgelerde yaşayan çocuklara ulaştırılacaktır. Bu paketi alarak bir çocuğun gülümsemesine katkıda bulunmak isterseniz bu linki ziyaret edebilirsiniz.

PAYLAŞ
Exit mobile version