Site icon Türkiye'nin Yeni Kadın Moda Dergisi – NYXmag

The Ritz-Carlton, İstanbul Özel Günlerde Eşsiz Ziyafetlerini Ve Hizmet Kalitesini Sunuyor

he Ritz-Carlton, İstanbul özel ziyafetleri ve hizmeti şimdi otel dışına da taşıyor.
PAYLAŞ

The Ritz-Carlton, İstanbul, misafirlerinin hayat boyu unutulmayacak özel anlarına zaman ve mekandan bağımsız olarak eşlik ediyor. Yüksek kaliteye olan tutku ve bağlılığı, üstün servis, lezzet ve catering operasyonu ile kusursuz bir ziyafet deneyimi yaşatarak konuklara kendini özel hissettiren The Ritz-Carlton, Istanbul, otel dışında da hizmet veriyor. Sosyal mesafe kurallarına uygun olarak küçük ya da büyük ölçekteki her davette otel, zengin catering menüsünü sunuyor. 

Nişan, düğün, yıl dönümü, sosyal ve kurumsal etkinlikler gibi tüm özel anlarda, Ritz-Carlton, İstanbul en ince detayına kadar düşünülmüş eşsiz ziyafet ve servisiyle konukları nerede olursa olsun hizmet kalitesini paylaşıyor. 

Lüksü ve samimi bir ambiyansı aynı noktada buluşturan otelin, her bir misafire özel kişiselleştirilebilen menüsü, dünyanın dört bir yanından leziz tatlara eşlik eden özel içeceklerden oluşuyor ve ziyafet deneyimini unutulmaz anılara dönüştürerek mükemmel bir catering deneyimi yaşatıyor.

Tüm etkinliklerde The Ritz-Carlton, İstanbul’un muhteşem tarifleri, zarif ve profesyonel catering operasyon servisi ile birleştirmek ve paylaşmak için ziyafet departmanı ile iletişime geçilmesi yeterli. 

Rezervasyon: 0212 334 4444

PAYLAŞ
Exit mobile version