Site icon Türkiye'nin Yeni Kadın Moda Dergisi – NYXmag

Ünlülerin Tatil Tercihi Regnum Carya Oluyor

Ünlülerin tatil tercihi Regnum Carya Oluyor
PAYLAŞ

Geçtiğimiz yıllarda Jennifer Lopez, Dua Lipa, Anne Marie, Tom Jones, Rita Ora gibi ünlüleri ağırlayan Regnum Carya, bu sene de yerli ve yabancı bir çok ünlünün tatil için seçtiği otel oluyor.

Misafirlerine klasiktatil anlayışının çok ötesinde bir deneyim yaşatan Regnum Carya yerli ve yabancı bir çok ünlü ismin de tatil için tercihi olmaya devam ediyor. Bu yaz Regnum Carya’da konaklayan ünlü simalar arasında dünyaca ünlü isimler de dikkat çekiyor. Rusya’nın ünlü rapper’ı Geegun, moda tasarımcısı ve aynı zamanda instagram fenomeni eşi Oxana Samoylova ile yaz tatili için Regnum Carya’yı seçerken, çiftin otelden gerçekleştirdikleri eğlenceli tatil paylaşımları milyonlarca beğeni topluyor.Tanınmış İngiliz Tv program sunucusu Tanya Bardsley’de bu yaz tatilinde ailesiyle birlikte Regnum Carya’daydı. Sezon boyunca ünlü isimleri ağırlamaya devam edecek olan Regnum Carya’da önümüzdeki günlerde konaklayacak isimler arasında ünlü Rus şarkıcılar Anna Sedokova, Irına Dubstova ve Nataliya Podolskaya’da yer alıyor.

Yabancı ünlüler kadar Türkiye’nin ünlü simaları da bu yaz Regnum Carya’da boy gösteriyor. Netflix’in popüler yapımları arasına girmeyi başaran AŞK 101’in başrol oyuncularından Pınar Deniz ve ünlü model ve Tv sunucusu Özge Ulusoy Regnum Carya’da keyifli bir tatil geçiren isimler arasındaydı.Otelde çektikleri tatil karelerini takipçileriyle paylaşan Deniz ve Ulusoy’un paylaşımlarına beğeni dolu yorumlar yağdı. Yerli & yabancı oyuncu ve şarkıcılar kadar ünlü futbolcuların da keyifli bir tatil için tercih ettiği Regnum Carya’da Antalyaspor’un dünyaca ünlü transferi Lukas Podolski de bu yaz objektiflere takılan isimler arasındaydı.

PAYLAŞ
Exit mobile version