Site icon Türkiye'nin Yeni Kadın Moda Dergisi – NYXmag

Yeni Nesil Giyimin Adı: MİNİMALİST

PAYLAŞ

Hayatın her alanında kendini gösteren sadeleşme ve öze dönüş akımı tekstildeki yerini alırken, yerli genç ve dinamik marka Minimalist hayatımıza giriyor. Birbirinden renkli ve şık modellerini sadelikten yana moda severlerin beğenisine sunuyor.

Pandemi süreciyle birlikte sadeleşme akımının önemi bir kez daha anlaşılırken genç ve dinamik bir marka doğuyor. Minimalist, yeni nesil giyim markası mottosuyla kaliteli kumaş ve organik pamuğu birleştiriyor.

Az çoktur moda anlayışının yeni temsilcisi: Minimalist Yaşam alanlarında sadeliğe yönelen kişiler, moda anlayışını da minimal düzeyde tutmaya başlıyor. Gardıropta giyilmeyi bekleyen fazlalıklar yerine özgür moda anlayışı ile sadeliği birleştiren akıma yerli ve dinamik marka Minimalist cevap veriyor. Kaliteli kumaş ve konfor ikilisini motto edinen Minimalist, 2020 yılı ile birlikte yaşanılan sadeleşme akımına eşlik ediyor. Özgür ve sade tasarımları ile her tarz moda anlayışında kullanıcısı ile birlikte olmayı amaçlıyor. Gençliğin enerjisini olgun ve sade moda anlayışı ile harmanlayan Minimalist ekibi; kalite, konfor, şıklık ve özgürlük temelli üretimi geçmişten geleceğe taşıyacak inançla çalışmalarına ekliyor. Minimalist, sadeleşmenin ve rahatlamanın dolaplara yansıması olacak ürünleri ile sürdürülebilir bir marka olma bilinciyle çalışmalarını yürütüyor. Az çoktur bilinciyle hareket eden her moda severi Minimalist’in dünyasına davet ediyor.

Ürünler ve marka ile ilgili detaylı bilgiye http://minimalist.com.tr/ adresinden ulaşabilirsiniz.

PAYLAŞ
Exit mobile version