Site icon Türkiye'nin Yeni Kadın Moda Dergisi – NYXmag

YVES ROCHER’dan Bitkisel Kolajen Devrimi

PAYLAŞ

Her koşulda mucizevi esnekliği sayesinde büyümeye ve çoğalmaya devam eden Yaban Ajuga otundan elde edilen bitkisel kolajen, bitki özünü korumak için patentli, %100 doğal özümseme teknolojisiyle elde ediliyor. Yabani otun mucizevi gücü La Gacilly’deki botanik bahçelerinden gelerek, Yves Rocher Bitkisel Kozmetik Laboratuvarları’nda uzmanlar tarafından geliştirilen özel formül ile cildinize aktarılıyor. 

Yaşlanma karşıtı cilt bakımında çığır açan yeni Lifting Végétal Serisi; kanıtlanmış sarkma karşıtı 3’lü etki ile ciltteki kolajen ağlarını yeniden yapılandırıyor, elastin sentezini uyarıyor ve hücrelerin sıkılaşma gücünü arttırıyor. Seri düzenli kullanım sonrasında yeniden şekillenen yüz ovali, sıkılaşan dolgun bir cilt, azalan kırışıklıklar ve artan esneklik sağlar.

Lifting Végétal serisi %95 doğal içeriği ve doğaya ve cilde saygılı formülü ile paraben, silikon ve mineral yağ içermez.

Seri içeriğindeki cilt kolajeni ile benzer yapıda olan Patentli Bitkisel Kolajen Konsantresi ile yaşlanma karşıtında devrim yaratıyor. Yeni Lifting Végétal serisi 09 Mart – 11 Nisan tarihleri arasında net %20 ve üzeri indirim ile sizleri bekliyor.

PAYLAŞ
Exit mobile version