2024’e Işıltılı Bir Başlangıç

Writer: NYX Magazine

Date: 16/12/2023

PAYLAŞ

Avon’un, yeni yılı rengarenk hediyelerle kutlamanız ve yeni yıl gecesinde hayalinizdeki makyaja ulaşabilmeniz için size ışıltı dolu haberleri var!

Yeni umutlar, yeni hayaller ve güzel dileklerimizle yeni yılı bekliyoruz. 2024’e sayılı günler kala henüz sevdikleriniz için ne hediye alacağınıza karar vermediyseniz Avon’un ışıltı dolu seçeneklerine göz atmanın zamanı… 

Sunduğu 12 farklı tonuyla renk seçeneğiyle birbirinden farklı göz makyajları yapmanıza imkan sağlayan, adeta hayal gücünüzü zorlayan Dream To Shine Işıltılı Göz Farı Paleti ile yeni yılı ışıl ışıl karşılayacaksınız. Mat ve ışıltılı rengarenk tonlarıyla bu yılbaşına özel palet favoriniz olacak. 

İçinizdeki ışıltıyı yeni YOĞUN PIRILTILI Glimmerstick Renkleriyle yansıtmaya hazır mısınız?

Gün boyu büyülü gözlerin ve etkili bakışların formülü Glimmerstick Asansörlü Pırıltılı Göz Kalemi ise yepyeni 3 rengi ile karşınızda. Işıltılı makyajınızın tamamlayıcısı olan Glimmerstick Asansörlü Pırıltılı Göz Kalemi’nin yeni üç rengiyle gecenin yıldızı siz olacaksınız. Mavi tonlarında Magic Wishes, bakır tonlarında Stargazing ve uçuk pembe tonunda Stardust içeriğindeki E vitamini sayesinde göz makyajınıza kolayca uygulama sağlıyor. Göz alıcı makyajların tamamlayıcısı olmaya aday Glimmerstick Asansörlü Pırıltılı Göz Kalemi ile bu yılbaşı tüm gözler sizin üzerinizde olacak! 

  • Glimmerstick Asansörlü Pırıltılı Göz Kalemi, Tavsiye Edilen Satış Fiyatı: 74,99TL 
  • Dream To Shine Işıltılı Göz Farı Paleti, Tavsiye Edilen Satış Fiyatı: 379,99TL 
PAYLAŞ