3-2-1 Ateşle

Writer: NYX Magazine

Date: 17/05/2024

PAYLAŞ

Makyaj markası* Maybelline New York’un efsanevi Lash Sensational ailesine eklenen yeni Firework maskara, muhteşem formülüyle uzunluk ve hacim etkisini bir araya getirerek kirpiklerde sıra dışı bir görünüm vaad ediyor.

İkonik ürünleriyle güzellik dünyasına yön veren Maybelline New York’un yeni ürünü Firework maskara, süper kavrayıcı fırçasıyla tüm kirpiklere 360 derece etki sağlayarak uzunluk ve hacim etkisiyle tek tek ayrılmış kirpikler sunuyor.

Maybelline New York’un Lash Sensational ailesine yeni katılan Firework maskara, göz makyajı tutkunlarının yeni favorisi olmaya hazırlanıyor. Elastomer ve süper kavrayıcı fırça özelliği sayesinde kirpiklere hacim ve uzunluk kazandırırken, gözleri belirginleştiriyor ve etkileyici bir görünüm sunuyor. Pro-Vitamin B5 ile zenginleştirilmiş bakım formülüne sahip Firework maskara, kökten uca bakım yaparken makyaj rutinlerini bir üst seviyeye taşıyarak göz makyajlarının vazgeçilmezi haline geliyor.  

Maybelline New York, kirpiklerde sıra dışı bir etki yaratan Firework maskaranın reklam kopyasını, kendine has tarzı ve güzelliğiyle dikkat çeken ünlü model Emily Ratajkowski ile gerçekleştirdi.

PAYLAŞ