“4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü” ne özel Sevimli Dostlar Koleksiyonu

Writer: NYX Magazine

Date: 27/09/2022

PAYLAŞ

Mücevherin öncü markası Ariş Pırlanta “4 Ekim Dünya Hayvanlar Koruma Günü”ne özel doğanın bizlere verdiği en güzel hediye olan sevimli dostlarımızdan oluşan koleksiyon hazırladı. 

Doğanın sunduğu güzellikleri ve onların önemini bize tekrar hatırlatan Sevimli Dostlar Koleksiyonu, size ve sevdiklerinize birbirinden zarif seçenekler sunuyor. Kediden köpeğe, balıktan baykuşa, tavşandan atlara kadar birçok çeşitli hayvan figürlerinin yer aldığı Ariş Sevimli Dostlar Koleksiyonu, mücevhere dönüşen hayvan formlarıyla ışıldıyor. 

Değerli taşlarla hazırlanan özel hayvan tasarımları, hayvanların sahip oldukları özelliklerle özdeşleşen sembolik anlamlarını ve taşların olumlu enerjilerini yansıtıyor. Ariş Pırlanta koleksiyonunda yer alan bu sevimli tasarımları her zaman aksesuar olarak taşımak isteyeceksiniz.

Ariş Pırlanta’nın “Gerçek kalite doğru fiyat” anlayışıyla, onlarca şık tasarımdan oluşan Ariş Sevimli Dostla Koleksiyonu ve tüm ürünleri, www.arispirlanta.com ile Ariş mağazalarında sizleri bekliyor. Ariş’in tüm koleksiyonlarını ve sürprizlerini facebook (Ariş Pırlanta Sanatı) ve twitter (ArisPirlanta) sayfalarından da takip edebilirsiniz. 

PAYLAŞ