Avon’un ilk jel parfümleriyle tanışın!

Writer: NYX Magazine

Date: 12/09/2020

PAYLAŞ

Sonbaharın tüm güzelliklerini kokuların etkisiyle doyasıya yaşamak için kendinize yakışan en güzel parfümü keşfetmeye hazır mısınız? Tıpkı hayatın kendisi gibi sürprizlerle dolu, lüks parfümün özü olan Avon’un ilk jel parfümleri gibi… Eşsiz kokusu ve birbirinden farklı içerikleriyle iki yeni jel parfüm, yeni sezonda sizi hayat dolu hissettirecek.

Sonbahar aylarının o masum ve albenili günlerine yaklaştıkça, yeni bir parfüm arayışımız da başlıyor. Lüks parfümün özü olarak lanse edilen iki yeni jel parfüm tam da size göre… Yasemin, kuş üzümü ve paçuli içerikli “Attraction Addicted” esans parfüm ve bergamot, manolya ve sandal ağacı içerikli “Today Eternal” esans parfüm, yeni sezona damgasını vuracak. Her bir şişede 200 damla bulunuyor ve bir damla gün boyu kalıcılığını cildinizde koruyor.


Patentli teknoloji ile ön planda olan jel parfümleri kullanmak da, bir o kadar keyifli… Parfümün üzerindeki kapsülü çıkartın, üzerindeki pompaya basarak jelin çıkmasını sağlayın. Boyun ve el bilekleri gibi nabız noktalarına sürün.

Attraction Addicted esans parfüm kadın – 125,00 TL

Today Eternal esans parfüm kadın -125,00 TL

PAYLAŞ