Şehrin Enerjisini Yansıtan Tasarımlar Gizia Gate’te

Writer: NYX Magazine

Date: 13/09/2020

PAYLAŞ

Türkiye’nin en beğenilen ve takip edilen tasarımcılarının koleksiyonlarını aynı çatı altında satışa sunan Gizia Gate, yeni sezonda da stilinize eşlik ediyor.

Gizia Gate, pastel tonlarından etnik desenlere kadar geniş bir ürün skalasının yer aldığı tasarımcı koleksiyonlarında, uçuşan tüller, danteller ve saten kumaşlar stilinize hareket katıyor.

Mehtap Elaidi, feminen siluetleri daha sert kumaşlarla buluşturarak ironik bir kontrast yaratıyor. Ada hayatından esinlenerek hazırladığı koleksiyonda doğal kumaşlar ve doğadan esinlenilmiş desenler yer alıyor. Renk paletinde ise kırmızı, beyaz ve lacivert ön planda.

Nostaljik bir tavırla, feminizmin ön plana çıktığı Dice Kayek tasarımları, sade olduğu kadar göz alıcı parçalara imza atıyor. İkonik modeller el yapımı işlemeler ile hareket kazanıyor. Kısa ve kabarık gömleklerin dikkat çektiği koleksiyonda, desenli uzun etekler, volanlı elbiseler yer alıyor.

Bu yılın retro akımını yorumlayan Özlem Kaya, pastel tonların hakim olduğu koleksiyonunda romantik siluetlerle dikkat çekiyor. Sofistike, kendine güvenen ve elegan bir havaya sahip tasarımlarını tül detaylarıyla taçlandırıyor.

Lug Von Siga, ayçiçeğinden esinlenerek yarattığı figürleri koleksiyondaki parçalara nakış ile işleyerek elegan ve sessiz bir cazibe katıyor. Bej tonları, beyaz ve bebek mavisinin yoğunlukta olduğu tasarımlarda bol kesimli elbiseler rahatlık ve şıklığı bir arada sunuyor.

Zeynep Erdoğan’ın vintage çizgisini yansıtan tasarımları, püsküllerden oluşan zamansız ve modern çizgileriyle dikkat çekiyor. Lila, uçuk mavi ve sarı renklerinin göz doldurduğu parçalar, kalın kemerler, fırfır detaylar ve işlemelerle hareket kazanıyor.

İlhamını botanik bahçelerdeki çiçeklerden alan Bust2, doğanın göz alıcı renklerini ve desenlerini yenilikçi kalıplar ile birleştiriyor. Floral desen ve drape modellerin ağırlıkta olduğu koleksiyon romantik bir havaya hakim.

Rahatlığı ve şıklığı bir arada sunan T.A.G.G., genç ve dinamik koleksiyonuyla enerji katıyor. Ağırlıklı olarak poplin kumaş ve tülden oluşan tasarımlar asimetrik oyunlarla fark yaratırken, bluzlarda kemer detayları dikkat çekiyor.

Türkiye’nin en beğenilen ve takip edilen tasarımcılarının koleksiyonlarını aynı çatı altında satışa sunan Gizia Gate, yeni sezonda da stilinize eşlik ediyor.

Uluslararası mağazacılık standartlarında VIP bir servis hizmeti sunan Gizia Gate mağazalarında moda tutkunlarını keyifli bir alışveriş deneyimine davet ediyor.

Satış noktaları: Nişantaşı Abdi İpekçi, Nişantaşı Abdi İpekçi Gizia Gate Couture, Aqua Florya Avm, Emaar Square Mall

PAYLAŞ