adidas Ultraboost 21 Primeblue ile Çevreye Duyarlı Spor Deneyimi

Writer: NYX Magazine

Date: 22/06/2021

PAYLAŞ

Sporun hayatları iyi yönde dönüştürücü gücüne inanan adidas, Ultraboost 21 Primeblue ile 2021’in sonunda %50’den fazla toplam geri dönüştürülmüş polyester hacmine ulaşma taahhüdüne önemli bir katkıda bulunuyor. Uzak adalardan, plajlardan ve kıyı bölgelerinden toplanarak geri dönüştürülen plastik atıklardan elde edilen Parley Ocean Plastic, adidas’ın Primeblue ayakkabısında hayat buluyor. 

%6 daha fazla Boost kapsülü ve destekleyici Primeknit+ saya içeren model, belli oranda Parley Ocean Plastic içeren, yüksek performanslı, geri dönüştürülmüş bir malzeme olan Primeblue ile üretildi. Sayasının %50’si kumaş, kumaşın %92’si Primeblue ipliği olan ayakkabı, saf polyester içermiyor. Burun ve orta taban desteği sunan Linear Energy Push sistemi sayesinde her adımda ekstra enerji iletimi sağlanıyor.

Yüksek performanslı, geri dönüştürülmüş malzemesiyle Ultraboost 21 Primeblue, enerjik ve konforlu bir koşu deneyimi yaratırken, sokak modasından performans koşularına kadar her yerde sporseverlerin hayatını kolaylaştırıyor.

PAYLAŞ