adL, TÜRK MODA DÜNYASINDA BİR İLKİ GERÇEKLEŞTİRDİ

Writer: NYX Magazine

Date: 22/12/2023

PAYLAŞ

adL, İstanbul City’s Nişantaşı AVM’deki dev ekranda sergilenen yılbaşı koleksiyonu konulu 3D reklam çalışmasıyla dikkatleri üzerine çekti.

Türkiye’nin önde gelen yerli üretim moda markalarından Adil Işık Group, “Cheers To Joy” sloganıyla ilk 3D interaktif vitrin kampanyasını açık havaya taşıdı. İstanbul City’s Nişantaşı AVM’deki dev ekranda sergilenen 3D reklam çalışmasıyla dikkatleri üzerine çeken adL, unutulmaz bir yılbaşı gecesi için hazırlık yapanları, parlak payetler, kırmızı ekoseler, tüvit ve kadife takımlardan oluşan birbirinden şık parçaları ile sanal bir yolculuğa davet ediyor.

2024 yılına sayılı günler kala “Cheers To Joy” kampanyası ile sizi ve sevdiklerinizi yeni yılın büyüsüne katmaya hazırlanan moda dünyasının öncü markası adL’nin yeni yıla özel koleksiyonu hem geleneksel hem de modern tarzı bir araya getirerek unutulmaz bir yılbaşı deneyimi sunuyor.

Türk moda dünyasında bir ilk olan, adL’nin City’s Nişantaşı’nın dış cephesindeki dijital ekranda konumlandırdığı 3D açık hava kampanyası, 1 Ocak 2024 tarihine kadar gösterime devam edecek.

PAYLAŞ