Akaretler’i Gül Kokusu Sardı

Writer: NYX Magazine

Date: 17/05/2024

PAYLAŞ

Herbal Essences’ın yeni Gül Kokulu Kadifemsi Yumuşaklık serisi, çiçek sanatçısı Yunus Karma’nın benzersiz eseri ile Akaretler’de ziyaretçilerle buluştu. İstanbullular ve influencer’lar Herbal Essences’ın 2 metrelik şampuan şişesi ve etrafı kaplayan mis kokulu gülleri sosyal medya hesaplarında paylaşarak viral hale getirdi. Beşiktaş sokaklarına renk katan etkinlik 19 Mayıs’a kadar devam edecek.

Herbal Essences, İstanbul’un kalbi Beşiktaş’ta göz alıcı bir etkinliğe imza attı, Akaretler meydanı Herbal Essences’ın premium dünyasıyla buluştu. Herbal Essences’ın en yeni serisinin bir parçası olan Gül Kokulu Kadifemsi Yumuşaklık Şampuanı, 2 metrelik devasa boyutlarda gerçek güllerle donatılmış büyüleyici bir şampuan şişesiyle Akaretler’de İstanbulluların beğenisine sunuldu. Beşiktaş sokaklarında dağıtılan güllerle insanlar Akaretler meydanda bulunan gerçek güllerle çevrelenmiş devasa şampuan şişesine yönlendirildi.

Herbal Essences bu etkinlikte doğal saç bakımını çiçek sanatçısı Yunus Karma’nın incelikli sanatı ile bir araya getirerek katılımcılara unutulmaz bir deneyim sunuyor. Bu çalışma, şehrin yoğun temposundan uzaklaşmanızı sağlayarak doğallığın ve sanatın içinde kaybolma fırsatı sunuyor. Aktivasyon 19 Mayıs’a kadar Akaretler meydanda ziyaretçilerini bekliyor.

Gerçek gül özleriyle gül yaprağı yumuşaklığında saçlar

Herbal Essences, saçlarınızı besleyen ve modunuzu* bilimsel olarak yükselten yeni hoş kokulu saç bakım koleksiyonu ile sizi ve saçlarınızı üst düzey canlandırıcı bir deneyimin tadını çıkarmak için Akaretler’e davet ediyor. Herbal Essences’ın yeni koleksiyonu karşı konulmaz kokularıyla hem modunuzu yükseltecek hem de içerdiği güçlü ve doğal gül özleriyle saçlarınıza iyi gelecek!

Zihinde kalıcı kokuları ve doğal içerikleriyle kullananları hayal ettikleri saçlara kavuşturan Herbal Essences, yeni koleksiyonuyla saç bakımını yepyeni bir boyuta taşıyor. Herbal Essences’ın günlük kullanıma uygun yeni koleksiyonunun saçlara %100’e kadar gül yaprağı yumuşaklığı sağladığı** ve kullananların modunu yükselten kokular içerdiği uzmanlar tarafından da onaylandı. Herbal Essences’ın yeni serileriyle, saçlarınızı nazikçe temizleyebilir ve saç bakım rutininizi aromaterapi deneyimine dönüştürebilirsiniz. Ayrıca Herbal Essences’ın yeni koleksiyonu, PETA tarafından onaylanmış; hayvan dostu ve %97***’ye kadar doğal kökene sahip vegan formülleriyle, saçlarınızı doğal haliyle en iyi şekilde besleyerek şımartan bir duş deneyimi sunuyor.

*Çok modelli bilimsel araştırmalardan yararlanmıştır.

**Şampuan ve saç maskesi ile birlikte kullanıldığında, krem içermeyen şampuanlara kıyasla

***%97 doğal köken (%83 saflaştırılmış su ve %14 doğadan elde edilmiş içerikler) kalan %3 ise iyi bir kullanım deneyimi ve ürün stabilitesi içindir. Doğadan elde edilmiş içerikler, doğal köken materyallerin %50’den fazlasını muhafaza etmektedir.

PAYLAŞ