An Epic Symphony 17 Ağustos’ta Cazın Genç Yeteneği Karsu’yu Ağırlayacak

Writer: NYX Magazine

Date: 05/08/2023

PAYLAŞ

Events Across Turkey’in bir kült haline gelen uluslararası ödüllü projesi An Epic Symphony, 17 Ağustos Perşembe günü Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde şarkıcı-şarkı yazarı ve piyanist Karsu’yu ağırlayacak. Konserin biletleri Türkiye’nin lider etkinlik biletleme platformu Biletinial’da.

Events Across Turkey’in bir kült haline gelen uluslararası ödüllü projesi An Epic Symphony, ülkemizin son yıllardaki en iyi temsilcilerinden Karsu’yu ağırlayacak. Bu muhteşem konserin biletleri Türkiye’nin teknoloji odaklı online etkinlik biletleme platformu Biletinal’da satışa sunuldu.

17 Ağustos Perşembe günü Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde Epic Symphony ile Night Flight Symphony Orchestra & Choir eşliğinde gerçekleştirilecek konser, Karsu’nun muhteşem yorumlarıyla tam bir müzik ziyafetine dönüşecek.

Karsu, Amerika, İngiltere, Almanya, Fransa gibi pek çok ülkede sayısız konser verdi. Toplumsal konulara duyarlılığıyla tanınan Karsu, sürekli üretmesi, besteler yapması ve sahne performansıyla son yılların adından en çok söz eden müzisyenleri arasında yer alıyor.

PAYLAŞ