ANNE HATHAWAY, SHISEIDO’NUN YENİ GLOBAL MARKA ELÇİSİ OLDU

Writer: NYX Magazine

Date: 22/09/2023

PAYLAŞ

150 yıllık mirasıyla herkesin içindeki potansiyeli ortaya çıkarmayı hayal eden cilt bakım markası Shiseido, Akademi ödüllü aktris, yapımcı ve moda ikonu Anne Hathaway ile iş birliğini New York’ta gerçekleşen keyifli davette tanıttı. Anne Hathaway ve Shiseido, markanın önde gelen anti-aging serisi Vital Perfection için “Potansiyelin yaşı yoktur.” mesajıyla bir araya geldi. Virgin Hotel’de gerçekleşen özel etkinliğe dünya çapında tanınan isimlerin yanı sıra Türkiye’den Rachel Araz Kiresepi katıldı. 

Global Shiseido Vital Perfection elçisi Anne Hathaway, Shiseido iş birliğini “Vital Perfection’ın tüm vücutla mükemmel bir uyum içinde çalışmasını çok seviyorum. Bilimsel araştırmalar üzerine kurulan Vital Perfection, gözle görülür etkiler sunarak cildi besliyor ve en iyi görünümüne kavuşturuyor.   Shiseido’nun Vital Perfection serisinde sade ve sofistike duruşu, marka gelenekleri ve 150 yılı aşkın geçmişinin bilgi birikimiyle kusursuz bir şekilde harmanlamasına hayranlık duyuyorum.” sözleriyle anlattı. 

Vital Perfection serisi, herkesin içindeki potansiyeli ortaya çıkarmak için çığır açan en ileri teknolojileri kullanıyor. Göz kremi, serum, nemlendirici, yüz maskesi ve göz maskesi 15 farklı üründen oluşan Vital Perfection serisi, daha sıkı, toparlanmış ve gözle görülür şekilde aydınlık bir cilde sahip olmak için mükemmel bir rutin oluşturuyor. Devrimsel bir buluş niteliğindeki Intensive WrinkleSpot Treatment, içeriğindeki saf retinol ile derin kırışıklıkları ve koyu leke görünümünü yalnızca bir haftada iyileştiriyor. Shiseido’nun eşsiz formülü ve özel olarak geliştirilen ambalajı, kolayca bozulabilen retinol bileşenini koruyor ve aktif ve taze kalmasını sağlıyor. Ekim ayında piyasaya sunulacak Vital Perfection serisinin en yeni üyesi Vital Perfection Liftdefine Radiance Night Concentrate, belirgin hatlara sahip, sıkı ve toparlanmış bir cilt görünümü yaratarak gece rutininin vazgeçilmezi olmaya hazırlanıyor. Shiseido bilim insanları tarafından geliştirilen LiftDynamic 4D Teknolojisi, yüz kaslarının yer çekimine karşı koymasını sağlarken, ciltte oluşan sarkmaları iyileştiriyor ve yüz hatlarını belirginleştiriyor.

PAYLAŞ