Anneler Günü’nde FOREO’yla Annenize Zamanı Hediye Edin

Writer: NYX Magazine

Date: 27/04/2021

PAYLAŞ

Pandemi dolayısıyla sosyal hayatımızın azaldığı bugünlerde, neredeyse 24 saati evlerimizde geçiriyoruz. Ancak bu durum bize boş zaman olarak geri dönmüyor. Artan mesailer, evde kalmamız sebebiyle artan ev koşuşturmacası derken zaman yönetimini yapmak bir hayli zorlaşıyor. Bu konuda yapılan bir araştırmaya göre kadınlar günde yalnızca 2 saat 12 dakika kendilerine zaman ayırabiliyor. İş yoğunluğu ve ev koşuşturmacasının üzerine bir de çocukların peşinden koşturmak eklenince özellikle anneler için 24 saat yeterli olmamaya başlıyor. Ancak Anneler Günü’nde hediye edebileceğimiz FOREO ürünleriyle annelerimize zaman kazandırmak mümkün. İsveçli güzellik teknoloji markası FOREO, her zaman olduğu gibi yine kadınların yardımına koşuyor. Kadınların 2 saat 12 dakikalık zamanı en etkili şekilde kullanabilmeleri için geliştirdiği zaman kazandıran yenilikçi akıllı FOREO ürünleriyle bakımı dakikalara sığdırmayı başarıyor. Bu kısa zaman dilimi, FOREO’nun dakikalar süren hızlı ve verimli bakımı sayesinde kadınlara kalıyor. Bu ayrıcalıktan bütün kadınlar yararlansın diye Anneler Günü’nde bütün ürünlerinde yüzde 30’a varan indirimlerle kadınların yardımına koşuyor. Kısa zamanda etkili bakımı vadeden bu cihazlar, spa kalitesinde etkili ve profesyonel bir bakım deneyimini kadınlarla buluşturuyor. Akıllı yüz temizleme ve sıkılaştırma cihazı LUNA 3, 60 saniyede cildin ihtiyacı olan bakımı yaparken, ışık terapisiyle spa kalitesinde bakım yapan UFO için 90 saniye yeterli oluyor. Göz altlarını taze ve parlak tutan göz masajı cihazı IRIS, 60 saniyede koyu halkaları silerken, microcurrent yüz sıkılaştırma cihazı BEAR ise 3 dakikada yaşlanmaya engel olan bir bakım sunuyor.

Cildin ihtiyacı olan temizlik

Sadece 60 saniyede yüzdeki kir ve mikropları temizleyebilen yüz temizleme ve sıkılaştırıcı masaj cihazı LUNA 3, T-Sonic™ teknolojisiyle gözeneklere dakikada 8 bin titreşim göndererek kan dolaşımını hızlandırıyor ve toksinleri uzaklaştırıyor. LUNA 3, 16 farklı güç seviyesiyle ve uzun, yumuşak silikon temas noktalarıyla cildi kir, yağ, makyaj ve ölü hücrelerden yüzde 99,5 oranında arındırıyor.

Kısa sürede spa terapisi rahatlığı

Cildin doğal ışıltısını profesyonel spa terapisiyle buluşturan UFO, 120 saniyeden kısa sürede bir kağıt maskenin 20 dakikada sunabileceğinden fazlasını gerçekleştiriyor. UFO, Kore’nin seçkin maske formüllerini dermal teknolojilerle birleştirerek cilde bakım yapıyor. Cihaz, ciltteki emilimi sağlayan T-Sonic™ titreşimlerinin gücünü barındıran Hiper İnfüzyon Teknolojisi’nden yararlanıyor. 

Göz çevresine hassas bakım

Asya’da uygulanan göz masajlarını ilham alarak geliştirilen göz masajı cihazı IRIS, sadece 60 saniyede T-Sonic™ titreşimleriyle göz altındaki koyu renkli halkaların ve torbaların görünümünü azaltıyor. Tamamen su geçirmez ve 8 farklı hız seçeneğine sahip olan IRIS, göz çevresine nazikçe masaj yapmak ve prüsüzsüzleştirmek için tasarlanan iki farklı moda sahip. 

Yüz sıkılaştırmada profesyonel kişisel antrenör

Dünyanın en etkili ve güvenli microcurrent(mikro akım) yüz sıkılaştırma cihazı BEAR, 3 dakika gibi kısa bir sürede kişisel antrenörünüz gibi hareket ederek yüz ve boyun çevresindeki 69 kası çalıştırıyor. Bakım ve egzersizi bir arada sunan BEAR, T-Sonic™ titreşimleriyle gözeneklere derinlemesine işleyerek cildi daha pürüzsüz, yumuşak ve ışıltılı hale getiriyor. 

Anneler Günü’ne özel fırsatlarla yüz temizleme ve sıkılaştırma cihazı FOREO LUNA 3 1399 TL, akıllı maske terapisi cihazı UFO 1199 TL, göz masajı cihazı IRIS 799 TL ve dünyanın en etkili ve güvenli microcurrent (mikro akım) cihazı BEAR ise 2.099 TL’den satışa sunuluyor. Maskelerde de indirimin olduğu Anneler Günü fırsatlarında, UFO  Daily Duo 7‘li maskeler  69 TL ve UFO Farm to Face / Advcaned 6’lı Maskeler 119 TL’ye satışa sunuluyor.

FOREO ürünleriyle ilgili daha ayrıntılı bilgi için www.foreo.com adresini ziyaret edebilir ya da pr@foreo.com adresine ulaşabilirsiniz.

PAYLAŞ