Anneler Gününü Özel Kılacak Ayrıntılar

Writer: NYX Magazine

Date: 08/05/2024

PAYLAŞ

Divan İstanbul, Divan Ankara, Divan Çukurhan, Divan Mersin, Divan Bursa, Divan Çorlu, Divan Gaziantep, Divan Fenerbahçe Faruk Ilgaz Anneler Günü’ne özel fırsatlarıyla tüm annelere unutulmaz bir gün yaşatmaya hazırlanıyor. Her damak tadına uygun menülerin yanı sıra açık büfe seçenekleri de sunan Divan Otelleri, Anneler Günü’nde eşsiz bir ortam vadediyor

Lezzet yaratma sanatının lideri olan Divan Pastaneleri ise, annelerin en özel günlerinde onlar için hazırladığı tabanı bisküvili, ortası fıstıklı ve vişneli cheesecake, üstü yine vişne püreli kremasıyla kaplı ve kiraz çiçeği ve antep fıstığı dekoru ile süslenmiş Anneler Günü’nü özel pastasıyla günü tatlandırıyor. Hediye olarak adrese özel olarak göndermek isteyenler online https://www.divanpastaneleri.com.tr/  üzerinden de sipariş verebilecek. 

Şehrin farklı lokasyonlarında birbirinden seçkin otelleri ve restoranlarıyla Anneler Günü için özel alternatifler hazırlayan Divan, keyifli bir gün geçirmek isteyen ailelere özel seçenekler sunuyor. Divan İstanbul, Divan Ankara, Divan Çukurhan, Divan Mersin, Divan Bursa, Divan Çorlu, Divan Gaziantep, Divan Fenerbahçe Faruk Ilgaz, Divan Brasserie Bebek, Divan Brasserie Kalamış ve Lotus Bistro by Divan’da Anneler Günü’nü biricik annesine ayırarak ona unutamayacağı bir gün yaşatmak isteyenler için keyifli bir gün yaşatacak. Annesine sıcacık sevgisini hissettirmek isteyenler için Divan’ın leziz tatları sizleri bekliyor.

Divan İstanbul’dan Anneler Günü’ne Özel yüzde 50 İndirim ve Kurabiye Atölyesi Etkinliği 

Divan İstanbul’da 12 Mayıs’ta geçerli olmak üzere, tüm spa terapilerinde yüzde 50 indirim sunuluyor. Ayrıca, Divan Pub, anneleri bu anlamlı günde kendilerini özel hissettirecek kahvaltı şölenine davet ediyor. Ayrıca Anneler Günü brunchında 6-12 yaş arasındaki misafirlerimize anneleri için hazırlayacakları kurabiye atölyesi olacak.

Divan Ankara ve Divan Çukurhan, özel fırsatlarıyla Anneler Günü’nü eşsiz kılacak

Divan Ankara, annelere bu anlamlı günde 5-12 Mayıs tarihleri arasında Divan Wellness’tan satın alınacak hediye sertifikalarında yüzde 15 indirim imkanının yanı sıra kadın üyeliklerde yapacağınız alışverişlerde +3 ay hediye seçenekleri sunuyor. Divan Pub ise tüm anneleri anneler gününe özel zengin açık büfe geç kahvaltısına davet ediyor.

Modern rahatlığı tarihi dokusuyla birleştiren Divan Çukurhan ise Anneler Günü’nde tüm anneleri kahvaltı şölenine davet ediyor. Otelin içinde yer alan Safranhan Brasserie’de, Anadolu lezzetlerinin modern sunumlarla buluştuğu zengin serpme kahvaltısı için misafirlerini bekliyor. 

Divan Mersin’de Anneler Günü’nde Özel Hissettirecek Fırsatlar

Divan Mersin’de Roof14’te Anneler Günü’ne özel açık büfe lezzetleri misafirleriyle buluşturuyor. Divan şefleri tarafından hazırlanan enfes tatlar Anneler Günü’ne özel olarak kişi başı 950 TL KDV dahil servis ediliyor. Divan Mersin’de açık büfe brunch Anneler Günü’ne özel saat 14:00’e kadar devam edecek Ayrıca Divan Spa’da geçerli 2. masajda yüzde 20 indirim imkânı sunuyor.

Divan Bursa’da Anneler Günü’ne Özel Konaklama 

Divan Bursa, konaklayan misafirleri için unutulmaz bir Anneler Günü vadediyor. Divan Bursa’da annenizi özel hissettirecek bir brunch hediye edebilirsiniz. 12 Mayıs Pazar günü saat 13:00’e kadar devam edecek ve kahvaltı sonrası Türk Kahvesi ile birlikte özel makaron ikramıyla günü tatlandıracak.

 Divan Gaziantep’te Brunch ve Masaj Keyfi

Divan Gaziantep, anneniz için unutulmaz bir Anneler Günü vadediyor. Zengin alternatifli lezzetleriyle başlayan brunch 07:00 ile 11:30 saatleri arasında sizleri bekliyor. Gün boyunca Annenize özel Divan Pub ve Sağlık Kulübü’nde yapacakları harcamalarda yüzde 25 indirim fırsatı sizi bekliyor.

Anneler güne güzel başlasın diye

Tecrübeli Divan şefleri tarafından hazırlanan lezzetli menüsüyle annelere keyifli bir gün vaad eden Divan Fenerbahçe Faruk Ilgaz, unutulmaz bir açık büfe kahvaltısı sunuyor. Ayrıca Fenerbahçe Kulüp üyelerine özel, yüzde 10 indirim imkânı bulunuyor. Ek olarak Divan Brasserie Bebek, Divan Brasserie Kalamış ve Lotus Bistro by Divan’da da Anneler Günü’ne özel serpme kahvaltı olacak.

Anneler Günü’ne Özel Brunch Divan Çorlu’da

Divan Çorlu’da Anneler Günü’ne özel olarak hazırladığı ve saat 12.00’ye kadar devam edecek brunch için yüzde 15 indirim imkânı sunuyor. Özel hazırlanan eşsiz ikramlar, annelere unutulmaz bir gün yaşatacak.

Divan’dan Anneler Gününe Özel Pasta

Yarım asrı aşkın süredir Türkiye’de butik pastaneciliğin öncüsü ve lezzet yaratma sanatının lideri olan Divan Pastaneleri, annelerin en özel günlerinde onlar için hazırladığı tabanı bisküvili, ortası fıstıklı ve vişneli cheesecake, üstü yine vişne püreli kremasıyla kaplı ve kiraz çiçeği ve antep fıstığı dekoru ile süslenmiş ürünüyle Anneler Günü’nü tatlandırıyor.  Divan’ın Anneler Günü’ne özel olarak hazırladığı eşsiz tattaki özel pastası için Divan Pastaneleri’ne uğramayı unutmayın. Hediye olarak adrese göndermek isteyenler için online https://www.divanpastaneleri.com.tr/  üzerinden sipariş seçeneği de bulunuyor. 

PAYLAŞ