Annelere Güzellik Yapmanın Tam Zamanı

Writer: NYX Magazine

Date: 02/05/2021

PAYLAŞ

Flormar, Anneler Günü’nde annesine renkli ve trend ürünler hediye etmek isteyenler için 5 – 16 Mayıs boyunca geçerli olan %40’a varan indirim fırsatı ile bu özel ve anlamlı alışverişte oldukça cazip avantajlar sağlıyor.

Flormar’ın Paradise ve Fancy parfümleri ve pandemi döneminde annenizin her zaman yanında taşıyabileceği 3 farklı koku çeşidinden oluşan Flormar kolonyalarını da Anneler Günü’nde annenize hediye edebilirsiniz. Ayrıca rujdan maskaraya, fondötenden göz farına, rengarenk ojelerden dudak kalemlerine kadar binlerce renkli ve trend makyaj ürünleri de %40 indirim fırsatı ile annesine hediye alırken kendisini de unutmak istemeyenler için Flormar’da!

Hediye alışverişinizi kolaylaştıracak, Flormar ürünlerini tüm renkleriyle ve güvenle denemeyi sağlayan Flormar Sanal Makyaj, makyaj severlerin pandemi boyunca mağazada yaşadığı alışveriş deneyimini de daha güvenli hale getiriyor. Ürünün kendinde nasıl duracağını kişinin birebir fotoğrafı üzerinden artırılmış gerçeklikle gösteren uygulama, beğenilen ürünün renk alternatiflerini de kolaylıkla ve hızla denemeyi sağlıyor. Makyaj severler dilerlerse kendi fotoğraflarını yükleyerek veya anında çekerek, dilerlerse sistemdeki model fotoğraflarına ürünleri uygulayabiliyorlar.

Sanal Makyaj ile ilgili haberin detayına buradan ulaşabilirsiniz.

5 – 16 Mayıs 2021 tarihleri boyunca, flormar.com.tr ve mobil uygulama üzerinden yaptığınız tüm Anneler Günü alışverişlerinde %40’a varan indirimden yararlanabilirsiniz.

PAYLAŞ