Annenize Kolay Temizliği Armağan Edin

Writer: NYX Magazine

Date: 26/04/2023

PAYLAŞ

Bu Anneler Günü’nde annenizi hem mutlu etmek hem de onun evdeki işini kolaylaştırmak istiyorsanız Anker eufy Clean akıllı robot süpürgeleri tercih edebilirsiniz. Ev işini yüksek emiş gücüne, 2’si 1 arada süpürge ve paspas özelliğine sahip Anker eufy Clean LR30 Hybrid ve otomatik boşaltma istasyonu sayesinde 60 güne kadar el değmeden temizlik sağlayabilen LR30 Hybrid+’a bırakıp ile annenizin temizliğe ayıracağı zamanı birlikte geçirebilirsiniz.

Ev işleri kimi zaman annelerimizin çok fazla vaktini alabiliyor. Evi baştan aşağı süpürüp silmekle uğraşmak anneler için hem zor hem yorucu olabiliyor. Tüketicileri yaşam alanlarında konforu artıracak teknolojilerle buluşturan Anker, Anneler Günü için çok özel fiyatlarla sunduğu robot süpürgeleri Anker eufy Clean LR30 Hybrid ve otomatik boşaltma istasyonlu LR30 Hybrid+ ile annenizin işini kolaylaştırıyor. Yüksek emiş gücüne sahip Anker eufy Clean LR30 Hybrid ve LR30 Hybrid+, hem sert zeminleri hem de halıları derinlemesine temizliyor. 

Her iki robot süpürgede de bulunan iPathTM Lazer Navigasyon teknolojisi Z şekilli rotası ile verimli temizlik yapıyor. Süpürmenin yanı sıra paspaslama da yapabilen eufy Clean robot süpürgeler, elektronik su depoları sayesinde temizlik esnasında zemine uygun su akışını seçerek fazla su kullanımını önleyerek leke bırakmıyor. 

Çok katlı haritalama ve uygulama ile kontrol özellikleriyle eviniz çok katlı da olsa rahatça temizliyor. 3 farklı kata kadar otomatik olarak algılayan robot süpürgeler, eufy Clean uygulamasıyla özelleştirilmiş temizlik ayarlarınızı kaydedebiliyor ve kontrolünüzü kolaylaştırıyor. Anker eufy Clean LR30 Hybrid+’da bulunan otomatik boşaltma istasyonu ise tozu kolayca çıkarmak için 25000 Pa emiş gücünü kullanarak 60 güne kadar el değmeden temizlik sağlayabiliyor. 

PAYLAŞ