Antik Eserlerin Kalbinde Bayram Tatili İmkânı

Writer: NYX Magazine

Date: 17/04/2023

PAYLAŞ

Ünlü ressam Leonardo da Vinci’nin “Sadelik nihai gelişmişliktir” sözünden yola çıkarak Alaçatı’da bölgenin tarihi taşları kullanılarak tasarlanan Ala Da Vinci Hotel, misafirlerini adeta bir zaman tünelinde ağırlıyor. 5 farklı konsept kullanılarak tasarlanan odalarını hem geleneksel hem de Avrupa’ya özgü antik eserlerle donatan Ala Da Vinci Hotel, içeriye girdiğiniz andan itibaren sizi sıcak atmosferiyle büyülüyor. El yapımı lezzetlerin yer aldığı kahvaltısıyla güne keyifle başlamanızı sağlayan Ala Da Vinci Hotel, unutulmaz bir bayram tatili deneyimi sunuyor.

Alaçatı’nın tam kalbinde bulunan konumuyla misafirlerini ağırlayan Ala Da Vinci Hotel, tarihi dokuyu en modernize haliyle sunuyor.

Odak noktasına ünlü ressam Leonardo da Vinci’nin “Sadelik nihai gelişmişliktir” söylemini koyan Ala Da Vinci Hotel, tasarımında Alaçatı’nın tarihi taşlarını ve mermerlerini kullanarak, misafirlerine ruhlarını dinlendirebilecekleri bir ortam sunuyor. Doğal malzemeler kullanılarak 5 farklı konseptte tasarlanan odalarının her birinde geleneksel ve Avrupa’ya özgü antik eserlere yer veren Ala Da Vinci Hotel, içeriye girdiğiniz andan itibaren kendinizi bir arkeoloji cennetinde hissetmenizi sağlıyor.

King Suite, Cumba Suite ve Dubleks Suite gibi farklı tasarımlara sahip odalarında kendinizi hem sıcak hem de çekici bir atmosferin içinde bulacağınız mekân, kahvaltısıyla da fark yaratıyor. Tasarımı Yıldız Zeybek’e ait olan, Avrupa tarzı butik otel anlayışının en güzel halini simgeleyen Ala Da Vinci Hotel, Ege’nin serin sularına ve geniş plajlarına yakınlığıyla da konforlu bir tatil yaşamanıza fırsat tanıyor.

2000 TL’den başlayan fiyatlarla konaklama imkânı sunan Ala Da Vinci, stresten uzak konforlu bir tatil deneyimi sunuyor.

PAYLAŞ