Atelier Rebul’den Annenize Bereket, Mutluluk ve Hijyen Dolu Hediyeler

Writer: NYX Magazine

Date: 25/04/2021

PAYLAŞ

Atelier Rebul’de hediye bir sanattır. Her şeyin en güzelini ve en iyisini hak eden tüm değerli annelere, kendileri gibi eşsiz bir hediye sunan Atelier Rebul, Anneler Günü heyecanını sizinle paylaşıyor.  Bu anlamlı güne özel hazırlanan setler, annenizin baş harfi ile kişiselleşiyor ve yazacağınız notunuz ile tamamlanıyor. Anneniz uzakta olsa bile, Atelier Rebul sizin yerinize ona hediyesini özenle ve hızla ulaştırıyor. Online mağazası www.atelierrebul.com.tr adresinde, İstanbul içi* aynı gün teslimat ayrıcalığı da sunan Atelier Rebul, tüm mağazalarında özenle yapılmış bu hediye setlerini anneniz için hazırlıyor.

Atelier Rebul’ün en yenisi ‘Bereket’ ile annenize bereket enerjisini hediye edin…

Nar… Asırlardır birçok kültürde bolluk ve bereketin simgesi olan kadim meyve. Atelier Rebul, baharın gezegene bolluk ve bereket saçtığı bu Anneler Günü’nde bu kadim meyveyi tarçın ve karanfille birlikte yorumluyor ve “Bereket” kokusuyla yaşam alanlarınıza bolluk ve bereket getiriyor. Home Exclusive Koleksiyonu’nun son üyesi Bereket mum ve çubuklu oda kokusu ile annenize bolluk ve bereket enerjisini hediye edin!

Artık annenize özel bir dolum kolonyası var!

İster annenizi ne kadar çok sevdiğinizi, ister onu ne kadar çok özlediğinizi isterseniz de ona nasıl seslendiğinizi yazın… Atelier Rebul’ün kişiselleştirilmiş dolum kolonyaları ile annenize en az onun kadar özel bir hediye verin. Yeşil Çay, Erguvan ve Mandalina kokularından annenize en çok hitap eden, 80 derece etil alkol içerikli, mis kokulu kolonyayı, dilediğiniz mesajın yazıldığı etiketlerle kişiselleştirin ve hediyeniz sadece ona özel olsun. 

İstanbul’u seven annelere…

Atelier Rebul’ün en sevilen ve en çok tercih edilen İstanbul İmza Koleksiyonu, Anneler Günü’ne hazır. İlhamını Mısır Çarşısı’ndaki baharatlardan alan, safran, karanfil ve tarçını başrolde tutan, gizemli, sıcak ve baharatlı koku İstanbul, Anneler Günü için ‘İstanbul Lüks Ev Hediye Seti’nde bir araya geliyor. Çubuklu oda kokusu, mum ve kolonyadan oluşan bu set ile annenize İstanbul’un tüm gizli kalmış kokularını hediye etmeye hazır mısınız? 

Zamansız, özel bir hediye…

İsmini 1895 yılında İstanbul’un ünlü caddesi Pera üzerinde kurulan Reboul Eczanesi’nin kapı numarasından alan Atelier Rebul No.94, Anneler Günü’nde özel bir setle zarafetin altını çiziyor. Safran, sedir, amber ve yaseminin; kadınsı, yumuşak notalarına sahip parfüm ve el & vücut kremi ile annenizi mutlu etmeye hazır. 

125 yıllık formüllerden gelen ikonik bir hediye… 

Atelier Rebul ‘Original Formula İkonik Hediye Seti’ ile annenize kendisini bir kez daha özel hissettirin. Atelier Rebul, 1895’ten beri, bir kozmetik atölyesi gibi yorumladığı, arşivlerinden gelen formüllerle annenizin vazgeçilmezi olacak bir set hazırlıyor. Reboul Eczanesi’nin 125 yıllık gizli formüllerinin yeniden hayat bulduğu İkonik Lavanta Kolonyası ve Mucizevi krem Derma Cream’den oluşan hediye seti Anneler Günü’nün en eşsiz hediyelerinden biri.

Bodrum’un mis kokularını annenizin yanına taşıyın…

Annenizin olduğu her yer, mis kokulu! Bodrum mandalinalarının canlandırıcı kokusunu eşsiz bir formülle karşımıza çıkaran Atelier Rebul, Anneler Günü’ne özel ‘Mandalina 80° Kolonya Hediye Seti’ sunuyor. Sabun, el ve vücut kremi, kolonyadan oluşan bu set, kokusuyla annenizin ruhuna iyi gelecek, hijyen sunacak ve günlük bakım rutinine eşlik edecek.

Stresi hafifleten hijyen…

Atelier Rebul ‘Pharmacy De-Stress Antiviral-Antibakteriyel Etkili Set’ ile annenize hem hijyen sunun hem de mutluluk! De-Stress oda spreyi, içeriğindeki lavanta ve nane saf uçucu yağlar sayesinde sunduğu antiviral ve antibakteriyel etkisi dışında rahatlatıcı kokusuyla da annenizin vazgeçilmezi olurken geleneksel sabun ve el & vücut kremi annenize çok iyi gelecek.

Annenizin evine sihirli bir dokunuş yapın…

Atelier Rebul ‘Hemp Leaves Ev Kokusu Hediye Seti’ ile annenizin yaşam alanına benzersiz bir imza atın. Yüksek oranda doğal yağlar ile zenginleştirilmiş, kenevir yapraklarının zengin tütsü ve ud notalarıyla buluşmasından ortaya çıkan, evin havasını bir anda değiştirecek Hemp Leaves Koleksiyonu, mum ve çubuklu oda kokusu ile karşımıza çıkıyor.

Tüm mağazalardan ve www.atelierrebul.com.tr adresinden ulaşabileceğiniz özenle hazırlanmış Atelier Rebul Anneler Günü hediye setleri, aynı gün teslimat seçeneği ile de annenizin kapısında olmaya hazır! 

PAYLAŞ