AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT’ten Tarçın ve Hurma Özü ile Eşsiz Bakım

Writer: NYX Magazine

Date: 01/09/2020

PAYLAŞ

*Hayvansal içerik barındırmaz.

Saçları renklendirmek, kadınların kendilerini daha iyi hissetmesinin ve daha iyi ifade etmesinin en güzel yollarından biri… Öte yandan her kadın, saçlarına verdiği renklerin daha göz alıcı olmasını da istiyor. Doğal ve vegan* içeriklerle yaratılan premium profesyonel saç bakım ve şekillendirme ürünleri ile dikkat çeken AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT, şimdi hurma ve tarçın özlerinden elde ettiği eşsiz formülü ile renklendirilmiş saçlara doğal yoldan parlaklık kazandırmayı keşfetti. Özenle seçilmiş içeriklerle üretilen; silikon, sülfat, mineral yağlar, yapay renklendiriciler ve paraben içermeyen yeni GLOW serisi saçlara bakım yaparken saç renginize de parlaklık katıyor.  

HURMA VE TARÇIN ÖZLÜ DOĞAL FORMÜL…

AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT’in GLOW serisi, renklendirilmiş saçlarınıza ton kazandırıp enerji verirken sıkılaştırıyor, nemlendiriyor ve saçların bakımını sağlıyor. Ayrıca zengin, duygulara seslenen, çok özel, berrak kokusu ile de kendinizi iyi hissetmenizi sağlıyor.

GLOW CLEANSER

Sülfat yüzey aktif maddeleri, silikon ve paraben içermeyen ürün, temizleyici özelliği ile dikkat çekerken, saç renginizi koruyor, nemlendiriyor ve saç kütiküllerini mühürlüyor. İçeriğindeki Katyonik Guar ise tarama kolaylığı sağlıyor, saçı yumuşak ve parlak hale getirmeye yardımcı oluyor.

Authentic Beauty Concept – Glow Cleanser / 300 ml / 160 TL

GLOW CONDITIONER

Renkleri koruyan ve renklendirilmiş saçları nemlendiren bu saç kremi, içeriğindeki Glyceryl Stearate sayesinde yumuşak ve pürüzsüz bir kullanım sağlıyor.

Authentic Beauty Concept – Glow Conditioner / 250 ml / 190 TL

GLOW MASK

Renkleri koruyan, güzel bir saç yüzeyi için saçları kökten uca nemlendiren ve besleyen yoğun maske, Behenoyl PG-Trimonium Chloride ile saçtaki uçuşmaları da gideriyor.

Authentic Beauty Concept – Glow Mask / 200 ml / 235 TL

PAYLAŞ