7 yıllık kolajen kaybını 7 günde kazanmaya hazırlanın…

Writer: NYX Magazine

Date: 16/03/2021

PAYLAŞ

AVON’DAN CİLDİ YENİLEYEN AMPULLER

Dünyadaki tek protinol teknolojisine sahip Anew kremleri ve ampulleri; herkeste doğuştan bulunan ama zamanla kaybedilen bebek kolajeninin üretimini destekler ve bebek gibi bir cilde sahip olmanız için çalışır. 7 yıllık kolajen kaybını 7 günde geri kazanmaya hazır mısınız? Anew cildi yenileyen ampuller, protinol teknolojisi ve kolajen desteği ile 7 günde cildinizi yeniler. 

Cilt bakım ampullerinin etkisi

Yaşlanmak doğal bir süreç… Fakat yaşam şekli ve kullanılacak cilt bakım ürünleri ile yaşlanma etkisini yavaşlatmak mümkün. Nemsiz ve sıkılığını kaybetmiş bir cilt özellikle kadınlar için dikkat edilmesi gereken bir konu.  Yaşlanma karşıtı bakımda derinlemesine bakım için cilde daha derin nüfuz eden serumların kullanımı önerilir. Cilde sıkı ve dolgun görünüm kazandıran cilt bakım ampulleri, cilt sorunlarına karşı bakım için kullanılan küçük serumlardır.

Anew cildi yenileyen ampuller; kolajen desteği ile 7 günde daha sıkı, pürüzsüz ve ince çizgileri hafifleten bir cilt görünümü sağlar. Birinci gün sonunda; anında nemlenmiş, ferah ve pürüzsüz bir cilt, üçüncü günün sonunda tazelenmiş, canlı ve dolgun bir cilt, yedinci günün sonunda ise daha dolgun, sıkı ve ince çizgileri hafifleten bir cilt görünümüne sahip olacaksınız. 

Günde 1 ampul kullanarak, 7 yıllık kolajen kaybını 7 günde kazanmaya hazırlanın.

Anew Cildi yenileyen ampuller; (7×1.3 ml.) 99.99 TL

PAYLAŞ