Başarılı Oyuncu Hazar Ergüçlü Elle Shoes’un Marka Yüzü Oldu!

Writer: NYX Magazine

Date: 11/10/2023

PAYLAŞ

Dünya trendlerini koleksiyonlarına yansıtan, sokak modasının nabzını tutan Elle Shoes’un sonbahar-kış sezonu marka yüzü başarılı ve güzel oyuncu Hazar Ergüçlü oldu.

İlk kez bir ayakkabı markası için kamera karşısına geçen Hazar Ergüçlü, 20 saate yakın süren kampanya çekimlerinde enerjisi ve doğallığıyla göz kamaştırdı. Önümüzdeki aylarda yepyeni bir dizi projesiyle ekranlarda göreceğimiz başarılı oyuncu, Elle Shoes ile gerçekleştirdiği işbirliği ile ilgili olarak, “Elle Shoes gibi yerli, köklü bir marka ile bir araya gelmek çok değerli benim için. Ayakkabı her zaman stilimin vazgeçilmez parçalarından biri. Elle Shoes hem modern hem konforlu hem de iddialı tasarımlarıyla birlikte yürümekten heyecan duyduğum bir iş birliği oldu dedi.

Hazar Ergüçlü’nün dev ayakkabı kutuları ve sihirli ayakkabıları ile bir hayalperesti canlandırdığı kampanya, iki filmlik bir seriden oluşuyor. Markanın 1977’den beri süregelen hikayesine ithafen, retro bir tavır ile yaratılan ilk kampanya filmini, CGI tekniği ile yaratılan ikinci film takip ediyor. Serinin ilk filminde, Karlar Ülkesi ve kış teması üstüne kurulu bir yolculuğun adımlarına tanık olacağız.

Elle Shoes’un sonbahar-kış koleksiyonunda, kolej stilinin vazgeçilmezi loafer’lar, ‘Balletcore’ akımıyla hayatımıza giren balerin babetleri, rahatlığının yanı sıra detaylarıyla fark yaratan sneaker’lar stiline güvenen kadınları şıklığa davet ediyor. Koleksiyonda ayrıca 60’ların ikon parçası Mary Jane ayakkabılar, zamansız stilettolar, kıyafetlere özgün bir kişilik katan kovboy botları, sezonun en şık trendlerinden hayvan baskılar, özgür ruhların gözdesi postallar ve çok daha fazlası göze çarpıyor.

Elle Shoes, sonbahar-kış koleksiyonu ile yeni mevsimde sizi Hazar Ergüçlü ile “Elle Wonderland”e davet ediyor.

PAYLAŞ