Bayramın Tatlı Coşkusu

Writer: NYX Magazine

Date: 18/04/2023

PAYLAŞ

Shangri-La Bosphorus, Istanbul, bayram coşkusunu en tatlı şekilde kutlamak için misafirlerini High Tea deneyimiyle buluşturuyor. Bayram boyunca geçerli olacak özel High Tea menüsüyle Shangri-La Bosphorus, Istanbul, kalabalık aile ve arkadaş buluşmalarına ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Eşsiz bir Shangri-La geleneği olarak misafirlere sunulan High Tea Time, bayram boyunca Lobby Lounge’ta ailesi ve sevdikleriyle birlikte keyifli vakit geçirmek isteyenleri, Istanbul’un eşsiz manzarasına karşı ağırlıyor. Bayrama özel olarak hazırlanan menüde Türk lezzetleriyle çeşitlendirilmiş tatlar yer alıyor. 

Tütsülenmiş Hindi, Pekin Ördekli Pankek, Çıtır Ciabata Ekmeği üzerinde Tütsülenmiş Somon ve Fava gibi tuzlu lezzetlerin yanında, Shangri-La Bosphorus, Istanbul’un yetenekli şefi ve ekibi tarafından özenle hazırlanan Türk Tatlı Tabağı, Lavantalı Panna Cotta, Mozaik Kek, Çikolata Şelalesi ve Mevsim Meyveleri gibi lezzetlerden oluşan tatlı menüsü ise hem göze hem damağa hitap ediyor. Bayram klasiği baklava, Shangri-La Bosphorus, İstanbul’un modern yorumu ile kesme Maraş dondurması eşliğinde servis edilerek misafirlerin beğenisine sunuluyor.

Bayram boyunca devam edecek High Tea deneyiminde Türk ve Asya misafirperverliğini birleştiren özel bir çay sunumu da konukları bekliyor. En zengin çay çeşitlerinin sunulduğu bu özel deneyimde, Türk çayı ve Uzakdoğu’dan gelen lezzetli çaylar geleneksel tatlarla modern dokunuşları bir araya getiriyor. Bayram tatili boyunca her gün 14.30-17.30 saatleri arasında devam edecek çay saatine, 15.30-17.30 saatleri arasında Lobby Lounge’da canlı piyano dinletisi eşlik edecek.

Shangri-La Bosphorus, Istanbul, sunduğu benzersiz konaklama deneyimi ile birlikte bayramda da konuklarını kalpten gelen misafirperverlik anlayışı ile ağırlamaya hazırlanıyor. 

PAYLAŞ