Bedeninizi ve Ruhunuzu Yeni Sezona Hazırlayın

Writer: NYX Magazine

Date: 30/09/2023

PAYLAŞ

Yüksek tempolu, belki koşturmacalı, oldukça sıcak bir yazın ardından şehre ve sonbahara dönüş başladı. Peki, bedeniniz ve ruhunuz tatil sonrası şehir hayatına hazır mı?

Yazın olumsuz etkilerini bedeninizden silecek ve sonbahara hazırlayacak aynı zamanda ruhunuzu şarj edip, yenileyecek bir rutinin başlangıcı için en doğru adres İsviçre Alplerinden İstanbul’a uzanan eşsiz bir SPA deneyimi sunan Pürovel oluyor.  

Swissôtel The Bosphorus içerisinde yer alan Pürovel Spa & Sport, kendini iyi hissetme üzerine kurulu bir deneyim sunuyor. Pürovel felsefesi, kendini iyi hissetme ilkesi ve kaya, ahşap, su, bitki örtüsü gibi İsviçre Dağları’nın değişen mevsimsel özelliklerini yansıtan, Alplerin tertemiz havası gibi doğal kaynakların kullanılması üzerine kurulan mekan hem bedeniniz hem ruhunuz için alternatif bakımlar sunuyor. 

4.000 metrekarelik bir alan üzerinde bulunan Pürovel, İsviçre’de üretilen organik esansiyel yağlar kullanılarak uygulanan özel Pürovel Spa bakımları ve iyi tasarlanmış modern spor tesisleriyle, mevsimlerin ritminde zindelik kazanmanızı ve canlanmanızı sağlıyor.  

Pürovel ile Tazelenme Zamanı 

Özel SPA deneyimleri yanı sıra Vitality ile sağlığınıza ve yaşam kalitesine odaklanan felsefe programını benimseyen Pürovel’de; ‘Özel Pürovel Deneyimleri’ sırasında Alp mevsimlerinden esinlenerek hazırlanan banyo ürünleri ve yağlar kullanılırken konukların ihtiyaçlarına uygun olarak seçilen programlar dinginlik ve canlanma olanağı sağlıyor.

Çiftlere uygun 3 süit odayla birlikte 14 bakım odası, 2 Türk hamamı ve rahatlama salonlarında hizmete sunulan beden deneyimleri, masaj deneyimleri ve rahatlatıcı bakımlar yanı sıra kendinizi zinde ve yenilenmiş hissetmenize yardımcı olacak buhar banyosu, sauna, kapalı yüzme havuzu, hamam, cilt bakımları da bulunuyor. 

Pürovel en büyük farkı kişiye özel arınma, canlanma ve tedavi yöntemleriyle sağlıyor. Örneğin Geleneksel Türk Hamamı yanı sıra Yenileyici, Detoks ve Arınma Sağlayıcı, Türk Hamamı ile Buz Terapisi ve Kiropraktik Tedavi gibi seçenekler sunuluyor. 

Sonbahara girerken kendinize bir iyilik yapın ve Pürovel’e gelin! Eşsiz deneyimler sonrası bitki çayınızı yudumlarken şehir hayatındaki yeni rutininize başlamış ve ‘iyi ki buradayım’ diyeceksiniz.

PAYLAŞ