Bee Goddess’ın Sonbahar Işıltısı

Writer: NYX Magazine

Date: 10/10/2020

PAYLAŞ

Madonna, Cate Blanchett, Rihanna gibi dünya starlarının taktığı Türk mücevher markası Bee Goddess, Londra, Los Angeles, Miami gibi pek çok şehirde yer alan mağazalarıyla dünya çapında bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Mücevher yerine öz cevher, statü sembolü yerine ruhun sembolü diyerek kişiyi kendi gücü ile buluşturan Bee Goddess, ruhun ebedi gençlik ışıltısını ve sonsuz zenginliği sembolize eden Demeter (Başak) Koleksiyonu’ nu beğeniye sunuyor.

Yaratıcılık ve sonsuz bolluk enerjisi ile özleşen başak mitolojide Demeter ve Kibele’nin sembolü. Bolluk tanrıçası Demeter ektiğimiz tohumları hasat edeceğimiz günlerin müjdecisi. Hayat döngülerinin sembolü olan Başak bir kadının gençlik, annelik ve bilgelik dönemlerinin farklı zenginliklerinin ışıltısı. Toprak ananın kucağına ekilen tek bir tohumun ebedi zenginliğini sembolize eden buğday başaklarından ilham alarak oluşturulan tasarımlar, hayatımızdaki farklı dönemleri kabul etme ve doğanın muhteşem bereketi ile uyumlanma zamanının geldiğinin de habercisi. Bu koleksiyon ile Ece Şirin her bir farklı dönemin ardından gelen yeniden doğuş ile sürekli yenilenerek hayatımızı nasıl zenginleştireceğimizin sırlarını veriyor.

PAYLAŞ