BELLA MAISON’dan Yatak Odalarına Canlılık Katan Dokunuşlar

Writer: NYX Magazine

Date: 12/04/2021

PAYLAŞ

. Bu yılın trend renklerinden sarı ile griyi bir araya getiren tasarım, farklı şekillerdeki yaprak desenleriyle yatak odalarında yenilikçi bir dokunuş yapıyor. Sarı tonlarının yoğun olarak kullanıldığı nevresim etrafa yaydığı enerji ile kullanıcıların güne pozitif başlamasına yardımcı oluyor.

Kaliteli ve konforlu uykular…

Yüzde yüz pamuktan üretilen nevresim, kaliteli ve sağlıklı dokusuyla konfor sağlıyor. Kanserojen ve alerjen gibi sağlığa zararlı maddeler kullanılmadan özenle üretilen tasarım, kullanıcılara sağlığını koruma altına alıyor. Nefes alan yüzeyi sayesinde uyku esnasında terlemenin önüne geçen nevresim, her mevsim rahat ve huzur dolu uyku deneyimi sunuyor.

Tüm Bella Maison mağazalarında ve online mağazada indirim keyfi

İstanbul’da İstinye Park, Hilltown AVM, Forum İstanbul AVM, Cevahir AVM, Mall Of İstanbul AVM, Piazza AVM, Viaport AVM, Emaar Square AVM; Ankara’da Ankamall AVM, Bursa’da Bursa Sur Yapı Marka AVM ve Muğla’da Bodrum Midtowm AVM olmak üzere yurt içinde 11, Cezayir’de 3 mağazası bulunan Bella Maison’un tüm ürün gruplarına www.bellamaison.com’dan da ulaşılabiliyor.

PAYLAŞ