BEYMEN CLUB, YENİ SEZONDA DA ECZACIBAŞI DYNAVIT’IN STİL SPONSORU

Writer: NYX Magazine

Date: 12/10/2023

PAYLAŞ

Türk voleyboluna kazandırdığı sporcularla modern Türk kadınının önde gelen temsilcilerinden olan Eczacıbaşı Spor Kulübü’nün stil sponsoru 2023-2024 sezonunda da Beymen Club oldu.

Eczacıbaşı Dynavit ve Beymen Club iş birliği ile 2020 yılında başlayan “Stil Yolculuğu” yeni sezonda da devam ediyor. Eczacıbaşı Dynavit için özel olarak tasarlanan, Beymen Club’ın özgün ve modern tasarım dili ile kadın sporculara stil ilhamı veren koleksiyon,  ‘Onların stili sonuna kadar mücadele etmek. Bizim stilimiz onları sonuna kadar desteklemek’’ mesajının altını çiziyor. Kulüp renklerindeki siyah ve turuncu koleksiyon, yoğun maç dönemlerinden resmi törenlere ve serbest zamanlara farklı dönemlerdeki ihtiyaçlar için blazer ceketlerden sweatshirtlere, taytlardan eşofmanlara, gömlekten sırt çantalarına kadar uzanan geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.

Geçmişten günümüze kurulduğu günden bu yana mücadele ettiği tüm kulvarlarda en üst seviyeyi hedefleyen Eczacıbaşı Spor Kulübü’nün sezon öncesi basın toplantısında Eczacıbaşı Dynavit oyuncuları, teknik kadro ve kulüp çalışanları Beymen Club’ın modern ve yenilikçi tasarımları ile ilgi odağı oldu.

Kadına ve kadın voleyboluna vermiş olduğu destekleri her geçen gün arttıran Beymen Club, Eczacıbaşı Dynavit’le olan iş birliğinin devam edeceği mesajını yeni sezon için hazırladığı yeni koleksiyon ile bir kez daha vurguluyor.

PAYLAŞ