Beymen Club’tan Sonbahara Özel Özgür Seçenekler

Writer: NYX Magazine

Date: 17/11/2020

PAYLAŞ

Sonbahar / Kış 2020 sezonunda “Kendin gibi ol” mottosundan ve kişiselliğin özgürleştiren tavrından ilham alan Beymen Club, açık renklerin hakimiyetindeki ton sür ton görünümler ve maskülen tasarımlarıyla gardıropları güncelliyor.

Sonbaharla özdeşleşen toprak tonları, Beymen Club 2020 Sonbahar / Kış Kadın Koleksiyonu’nda yerini açık renklere bırakıyor. Farklı dokular ve rahat kesimlerle güncellenen natürel tonlar, beyaz ve bejin baş rolde olduğu tasarımlar günün her saati için modern bir görünüm sunuyor. Sezonun yükselen trendi maskülen kodlar, çok yönlü siluetlerin anahtar parçalarını oluşturuyor. Işıltılı detaylarla dikkat çeken oversize kesimler, tek başına ya da tamamlayıcı olarak kullanılabilen ceket elbiseler, kombinlere özgün bir dokunuş katıyor.

Yalın ve grafik desen anlatımlarının, sürpriz detaylarla zenginleşen tasarımların öne çıktığı Beymen Club 2020 Sonbahar / Kış Kadın Koleksiyonu, kişisel konforu merkeze alan, birbiriyle kolayca tamamlanabilen farklı renk, doku ve kumaş birliktelikleri ile özgür kombin seçenekleri sunuyor.

PAYLAŞ