Beymen’den Yılbaşı İçin Göz Alıcı Tasarımlar

Writer: NYX Magazine

Date: 13/11/2020

PAYLAŞ

BEYMEN sevdiklerinizle birlikte geçireceğiniz yılbaşı gecesi için dünyaca ünlü markaların 2020-2021  Sonbahar Kış koleksiyonlarındaki göz alıcı tasarımları sundu.

İhtişamlı, tüy detaylı tasarımları ile kırmızı halının favori markalarından 16Arlington, feminen elbiseleri ile Rasario, leopar desenli modelleriyle Alexandre Vauthier ve hayalperest fırfırlarla bezeli  sofistike tasarımları ile Alexis yeni yılı karşılarken göz alıcı bir görünüm vaadediyor. 

Nostaljik siluetlerden ilhan alan Jonathan Simkhai, viktoryen izler taşıyan modelleriyle Self Portrait, dantel ve işleme detaylarıyla Tadashi Shoji ve yılbaşıyla özdeşleşen çarpıcı kırmızı tonlardaki ipek elbiseleriyle Maria Lucia Hohan yılbaşı için naif ve romantik stil portreleri çiziyor.

Sim ve payet işlemelerle zenginleşen tasarımlarıyla  Aidan Mattox, parlak dokulu etek ve bluzlarıyla Paco Rabbane, payetli mini elbiseleriyle Maison Kairos  yılbaşı gecesine ışıltısını katıyor.

Dünya yıldızlarının ve uluslararası jet set’in tercih ettiği markaların yanı sıra  In the Mood For Love, Erdem ve Raisa Vanessa gibi başarılı Türk markalarının da yer aldığı  pek çok ünlü markanın 2020 – 2021 Sonbahar Kış koleksiyonlarındaki parti elbiseleri BEYMEN’lerde ve www.beymen.com adresinde modaseverlerle buluşuyor.

PAYLAŞ