Birbirinden Ünlü İsimler, Küçükçiftlik Park Sahnesi’nde

Writer: NYX Magazine

Date: 03/05/2024

PAYLAŞ

Müzik dünyasının en sevilen isimleri, KüçükÇiftlik Park’ın lezzet, müzik ve eğlence dolu yeni festivali Grill İstanbul’da! 1-2 Haziran’da ızgara severleri bir araya getirecek olan gastronomi festivali Grill İstanbul’da iki gün boyunca Cem Adrian, Yüksek Sadakat, KÖFN, Jabbar, Selin, Can Gox, Ceren Akın ve Emir Yargın KüçükÇiftlik Park sahnesinde olacak. Yemek ve eğlencenin, sohbet ve müziğin ızgara kokusuyla birleştiği festivalde İstanbullular aynı zamanda birçok farklı lezzeti tatma, ünlü şeflerle söyleşilere, yemek yarışmalarına, atölyelere katılma ve alışveriş yapma imkânı da bulacaklar. Hem ruhun hem de karınların doyacağı Grill İstanbul için avantajlı dönem biletleri Biletix’te ve KüçükÇiftlik Park gişesinde!

Kültür, sanat ve eğlencenin şehirdeki vazgeçilmez adresi KüçükÇiftlik Park, İstanbul’a şimdi de ABD, Almanya ve Rusya gibi dünyanın birçok ülkesinde ızgara tutkunlarını bir araya getiren leziz gastronomi festivallerinin bir örneğini kazandırıyor. Barbekü kültürüne dair her şeyi İstanbulluların ayağına getiren Grill İstanbul, bu yıl ilk kez 1-2 Haziran’da gerçekleşecek.  

İstanbulluların tadı damaklarda kalacak bir deneyim yaşayacakları Grill İstanbul, gastronomiye dair zengin programının yanı sıra gün boyu devam edecek konserleriyle de hafta sonuna damga vuracak. 1 Haziran Cumartesi günü ülkemizin en köklü gruplarından Yüksek Sadakat, rock müziğe damga vuran hit şarkılarıyla festival sahnesinde olacak. Öncesinde hem kendi bestelerine imza atan hem de sevilen şarkıları rafine tarzıyla yeniden yorumlayan Jabbar’ın ve her türdeki cover çalışmalarının yanı sıra kendi besteleri ve hisli tarzıyla hatırı sayılır bir hayran kitlesi edinen Can Gox’un dinleyicilerle buluşacağı sahnenin açılışını ise İzmirli pop müzisyen Ceren Akın yapacak.

Grill İstanbul’un ikinci gününde, 2 Haziran Pazar günü ise, 20 yıllık kariyerinde kendine has duruşu, benzersiz sesi, şarkıları ve güçlü yorumuyla müzik dünyasında sarsılmaz bir yer edinen Cem Adrian sevenleriyle buluşacak. Adrian’ın öncesinde, müzik dünyasındaki yükselişlerini büyük bir ivmeyle sürdüren yetenekli ve sıradışı elektro-pop ikilisi KÖFN’ün dillere pelesenk olan şarkılarını seslendirecek. Festivalin son gününde sahnenin diğer iki konuğu ise hem vokal gücü, hem kendi şarkıları hem de cover’larıyla müzik dünyasında fırtınalar estiren Selin ile Türkçe sözlü elektronik popun ilk temsilcilerinden olup aynı zamanda müzik ve yönetmenlik alanındaki tecrübelerini mutfakla birleştirdiği yemek kanalı “Çakal Lezzetler” ile geniş bir kitle yakalayan Emir Yargın’ın “Emir Yargın: Klas Pop” projesi olacak.

Katılımcılar sevdikleriyle birlikte güneşin, baharın, yeşil çimlerin, dev ızgaralarda pişen barbekü çeşitlerinin ve ateş başının tadını doyasıya çıkaracakları Grill İstanbul’da ayrıca, ünlü şeflerle söyleşilere katılacak; atölyelerde barbekü eşlikçisi lezzetler yaratacak; yarışmalarda birbirlerine meydan okuyup ödüller kazanacak; alışveriş alanında ise outdoor yaşam tarzına yönelik ürünleri inceleme fırsatı bulacaklar.

URU organizasyonuyla düzenlenen Grill İstanbul’un avantajlı dönem biletleri Biletix’te ve KüçükÇiftlik Park gişesinde!

PAYLAŞ