Bodrum’da İki Yeni Lezzet Durağı

Writer: NYX Magazine

Date: 06/07/2023

PAYLAŞ

Vakko L’Atelier, Bodrum’da deniz ve doğanın buluştuğu iki yeni gözde konumunda açıldı. Bodrum Loft ve Caresse, A Luxury Collection Resort & Spa, noktalarında açılan Vakko L’Atelier mağazaları, misafirlerine ikonik tatlar ve eşsiz servis kalitesini sunuyor.

Dünya lezzetlerini yaza özel tazeleyici ve canlandırıcı seçenekleri ile bir araya getiren Vakko L’Atelier mutfağı, Bodrum’da açılan iki yeni lokasyonuyla buluşmaların vazgeçilmezi haline geliyor. Bodrum Loft ve Caresse, A Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum noktalarında hizmet vermeye başlayan Vakko L’Atelier, gurme lezzetleri ile Bodrum’daki misafirlerine ayrıcalıklı bir deneyim vadediyor.

Mavinin kıyısında bir konum

Fransız şeflerin vizyonu ve bilgisi ile oluşturulan Vakko L’Atelier menüsü, Bodrum Loft’ta maviliklerin arasında Vakko Dostları ile buluşuyor. 10.00-24.00 saatleri arasında hizmet veren Vakko L’Atelier, 60 metrekare deniz esintili alanında dondurmadan rengarenk makaronlara, pasta çeşitlerinden benzersiz Vakko Chocolate çeşitlerine kadar geniş bir seçkiye yer veriyor.

Unutulmaz bir doğa kaçamağı

Bodrum ruhuna uygun sofistike dekorasyona sahip Vakko L’Atelier; Caresse, A Luxury Collection Resort & Spa içerisindeki 30 metrekarelik alanıyla yazın vazgeçilmezi haline geliyor. Fransız şeflerin usta ellerinde özenle hazırlanmış menüsü ile sabah kahvaltısından sağlıklı atıştırmalıklara, benzersiz pastane ürünlerinden keyifli kahve buluşmalarına kadar her ana lezzet katan Vakko L’Atelier 10.00-19.00 saatleri arasında misafirlerini ağırlamaya başladı. 

PAYLAŞ