Boyner Mağaza Yatırımlarına Devam Ediyor. Yeni Nesil Mağazası ile Point Bornova’da Hizmet Vermeye Başladı.

Writer: NYX Magazine

Date: 07/09/2020

PAYLAŞ

Perakende sektörünün lider markası Boyner, pandemi döneminde ara vermeden mağaza yatırımlarına devam ediyor. Türkiye genelinde 36 ildeki mağazalarında milyonlarca kişiyi ağırlayan Boyner, son mağazasını İzmir Point Bornova’da açtı. İzmir’deki dokuzuncu Boyner mağazası olan ve 2 kata yayılan 3 bin 500 metrekarelik bir alanda hizmet veren Boyner Point Bornova, marka ve ürün zenginliği ile alışveriş keyfini ve konforunu en üst düzeyde yaşatıyor.

Boyner, pandemi döneminde de yatırımlarına ara vermiyor ve perakende sektörüne farklı bir soluk getiren yeni nesil mağazalarını müşterileriyle buluşturmaya devam ediyor. İzmir’deki dokuzuncu mağazasını yaşam, eğlence ve moda merkezi Point Bornova’da açan Boyner, müşteri beklentileri göz önüne alınarak geliştirilen detayları ile alışveriş keyfini bir üst noktaya taşıyor.

2 kata yayılan ve 3 bin 500 metrekarelik bir alanda ziyaretçilere hizmet veren Boyner’in yeni nesil mağazasında, müşterilere rahat ve konforlu bir deneyim sunabilmek için tüm detaylar bir arada bulunuyor.

Dünyanın ve Türkiye’nin en sevilen markalarını aynı çatı altında buluşturan Boyner’in Point Bornova mağazasında; kadın, erkek, çocuk, ayakkabı, çanta, kozmetik ve aktif spor kategorilerinde bine yakın markanın, 100 binlerce ürünü özel ayrıcalıklar ve fırsatlarla sunuluyor.

Boyner Büyük Mağazacılık CEO’su Eren Çamurdan: “Pandemi döneminde açtığımız yeni mağazamızla sektöre ve tüm paydaşlarımıza umut vermeyi, moral ve motivasyon sağlamayı umuyoruz.”

Boyner Büyük Mağazacılık CEO’su Eren Çamurdan, Boyner Point Bornova mağazasının açılışı ile ilgili şunları söyledi: “Tüm dünyada ve ülkemizde normalleşme süreci devam ederken mağaza yatırımlarımıza yeniden başladık ve Point Bornova’da yeni nesil mağazamızı İzmirlilerle buluşturduk. Point Bornova’da açtığımız mağazamız aynı zamanda İzmir’deki dokuzuncu Boyner mağazası oldu. İki kata yayılan geniş bir alana kurulan Point Bornova mağazamızı müşterilerimizin mutluluğunu ve beklentilerini göz önüne alarak yenilikçi bir bakış açısıyla tasarladık. Yeni nesil mağazacılık konseptimizle en sevilen markalardan çok sayıda seçeneği ayrıcalıklı, keyifli ve konforlu bir ortamda sunuyoruz. Müşterilerimizin alışveriş yorgunluğunu atabileceği dinleme alanı gibi detayların yanı sıra pandeminin etkisi devam ederken güvenli bir şekilde alışveriş yapabilmeleri için üst düzey hijyen önlemleri ile hizmet veriyoruz. Pandemi döneminde yeni mağazalar açmaya devam etmemizin geçmiş dönemlerde açılan mağazalara göre farklı anlamları da bulunuyor. Yeni mağazamızla İzmir’in ekonomisine ve istihdamına katkıda bulunurken, aynı zamanda sektöre ve tüm paydaşlarımıza umut vermeyi, moral ve motivasyon sağlamayı umuyoruz.”

AVM’lerde en beğenilen ve tercih edilen “Anchor Mağaza” ödülü bulunan Boyner, Point Bornova’da müşterilerine unutulmaz alışveriş deneyimleri yaşatmaya hazırlanıyor.

Point Bornova mağazası ile Türkiye genelinde 107 mağazası bulunan Boyner, önümüzdeki dönemlerde yeni lokasyonlarda ziyaretçileri ile buluşmaya devam edecek.

PAYLAŞ