Brokks Brothers’ta Kış Şıklığı

Writer: NYX Magazine

Date: 18/11/2020

PAYLAŞ

Öncüsü olduğu klasik giyim sektöründe fark yarattığı inovatif çözümlerle iz bırakan Brooks Brothers’ın Kış Koleksiyonu’nda renkler ön planda… Kırmızı, mavi, sarı ve yeşilin canlı ve dinamik tonları ile buluşan şık tasarımlar kullanıcılara günün her saati trend ve zarif bir görünüm sunuyor.Markanın her sezon koleksiyonlarında yer verdiği gömlekler, tüm cazibesiyle kış koleksiyonunda da yerlerini alıyor. Çok sayıda renk seçeneği bulunan gömleklerin ütü gerektirmeyen yapısına bu sezon, yeni eklenen ekstra streç özelliği eşlik ediyor. Ekstra streç özelliği ile gömlekler tüm beden tiplerine uyum sağlayarak konfor alanını arttırıyor ve hareket alanını genişletiyor. Kullanılan kumaş, dikiş teknikleri, tercih edilen renk, desen ve modeller sayesinde konfor ve şıklığı buluşturan gömlekler; her bedene uygun kalıpları, farklı yaka ve manşet alternatifleriyle çeşitlik sunuyor. Rahat, kaliteli ve inovatif Brooks Brothers ile şıklık bu kış çok daha renkli…

Kışın Favori Parçaları Rengarenk Trikolar…

Kışın olmazsa olmaz giyim parçası trikolar, Brooks Brothers ‘ın yeni koleksiyonunda çok sayıda renk seçeneği ile yer alıyor. Şık tasarım detayları ile vazgeçilmezler arasına giren trikolar, markanın modern dokunuşu ile yeniden yorumlandı.

Kabanların ve Parkaların Mevsimi Kış Kapıya Dayandı…

Yüksek kaliteli materyaller ile tasarımlarını şekillendiren Brooks Brothers’ ın yeni sezonunda yer alan kaban ve parkalar şıklık ve konfor yarışında. Su geçirmez naylon ile tasarlanan klasik parka dolapların vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Aynı materyalden üretilen yağlı pamuklu ceket, klasik cekete yumuşak bir his eklerken, su geçirmezlik özelliğini de koruyor.

Kırsal ve rüstik renkler ile hazırlanan tasarımlar sıcak renk paletleri ile sezondaki iddiasını ortaya koyuyor. Koleksiyonda sezonun trend renkleri düğmeli yaka gömlekler, yumuşak pamuklu trikolar ile şık görünüm vaat ederek güçlü duruşuyla ilgi çekiyor.

PAYLAŞ